Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem egy hülyeségen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem egy hülyeségen a barátommal, egy hétig nem is beszéltünk és mikor békülni akartam, mert rájöttem, hogy én voltam a hülye, azt mondta, hogy már talált mást. Hogy hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha van egy kis eszed, sehogy.
2014. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, itt a nyár hajrá csajozni/pasizni. Most komolyan 1 hét szünet volt és már talált mást -.- hülye vagy ha ezek után még komolyan veszed őt, márcsak azért is mert ő egyáltalán nem vesz téged komolyan.
2014. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megszívtad. Sehogy, hagyd őt békén! Keress másik pasit magadnak őt elb*sztad
2014. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*pasizni :D bocsi
2014. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek ám a komoly kapcsolatok... gondolom nem vagytok többek 12 évesnél (ha mégis, iszonyú gázak vagytok, de főleg a """"barátod"""").
2014. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez ennyi volt..te csak egy punci voltál neki és jött egy másik.Nektek nem volt komoly kapcsolatotok akkor és nem számítottál neki semmit se ha a rúdra talált más csajt.
2014. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsi, de kihagytam, hogy csak azt mondta, hogy van más, de nincs, csak azért mondta, hogy hagyjam békén. A húga legalábbis ezt mondta. Igazából tényleg én voltam a hülye, mert azon vesztem össze vele, hogy inkább tanul, mint hogy velem lenne.
2014. jún. 6. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Jézusom, azok a komoly problémák.. hagyjad békén tanulni, vagy azt akarod, hogy miattad menjen tönkre az élete? Lehet, hogy te ostoba akarsz maradni és majd az lesz az életcélod, hogy egy pasi eltartson, de tartsd tiszteletben, ha ő szeretné fejleszteni tudását. Te meg halj meg hülyén.
2014. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!