Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legelső szerelmét az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső szerelmét az ember el tudja felejteni?

Figyelt kérdés
Már 3 év eltelt mióta szakítottunk, de néha-néha eszembe jut a mai napig az illető és még ennyi idő után is kicsit hiányzik. Ma például vele álmodtam. Azóta már neki is van barátja és nekem is van egy másik barátnőm, akit nagyon szeretek. Az első igazi szerelmét az ember el tudja felejteni, vagy fogadjam el, hogy az ő emléke végig fogja kísérni az életem?

2019. máj. 24. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván végig kíséri az életed az "első", mindig valahol mélyen hozzá visszonyítod a többit. De én például egyáltalán nem hiányolom az életemből a legkevésbé sem, 5 és fél éve szakítottunk.
2019. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lilla64 ***** válasza:
100%
Az első szerelem olyan amire mindig szivesen emlékszünk vissza, akkor is amikor már nincs meg az a bizonyos érzelem
2019. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Persze.
2019. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem - hacsak nem jut minden hétre-hónapra új jelölt :) - senkit nem felejt el az ember, lett légyen az párkapcsolat vagy csak plátói tiniszerelem. És bizonyos élethelyzetekben eszébe jut, akkor mit érzett, mi történt, meg mi lett volna, ha valami másképp alakul.
2019. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Általában valamilyen emlék marad az elsőről, mindegy, mikor és milyen volt, az első azért marad meg, mert akkor kezdesz először valami másféle kötődést érezni a családon kívül valaki más iránt, ez benned egy érzelmi változás, szintlépés az addigihoz képest, emiatt hagy nyomot. Első mondjuk egy ovis gyerekszerelem is lehet, ahogy öcsémnek és nekem is volt, ez természetesen más, mint a felnőttkori. Minden első dolog nyomot hagy, mert valami változást hoz az addigi életedhez képest, első munkahely, első háziállat, első fizetés, első önálló utazás, a gyereked első szava, első lépései...
2019. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem 8 évig tartott,már évek óta vége de még mindig az életem része és az is marad.

Sosem fogom elfelejteni.Nem hiányzik már igazából egyáltalán,de nem tudnám elképzelni,hogy megszűnik teljesen.

2019. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Különösen, ha több nem jön utána. És nem azért, mert nem lenne jobb vagy újabb, hanem mert az idő haladt és már nem lehet ugyanúgy csinálni, mint akkor, mert az "gyerekes".
2019. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el lehet. Én sose gondolok rá, akkor jut eszembe, ha valaki felhozza, de több, mint 15 év után már az arcára se emlékszem pontosan.
2019. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Ha az érzések idővel el is múlnak,az emléke örökké benned marad. Ha tetszik, ha sem.
2019. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Simán
2019. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!