Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legelső szerelmét az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső szerelmét az ember el tudja felejteni?

Figyelt kérdés
Már 3 év eltelt mióta szakítottunk, de néha-néha eszembe jut a mai napig az illető és még ennyi idő után is kicsit hiányzik. Ma például vele álmodtam. Azóta már neki is van barátja és nekem is van egy másik barátnőm, akit nagyon szeretek. Az első igazi szerelmét az ember el tudja felejteni, vagy fogadjam el, hogy az ő emléke végig fogja kísérni az életem?

2019. máj. 24. 09:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerült még teljesen. De kezdem elfogadni. Tudom, hogy egyrészt azért, mert mindenben ő volt az első, egy szenvedélyes, igazi szerelem volt a miénk, és majdnem 3 évig tartott. Nekem is jött utána más, ami szintén majdnem 3 év volt, szerettem őt, de utólag beláttam, hogy nem írta felül az elsőt. Szóval így még mindig ő van bennem, pedig én szakítottam (volt rá okom, ami a mai napig érthető, de ugye az emlékek megszépülnek idővel...). Mindez lassan 5 éve. Néha jó lenne úgy beszélgetni, mint régen, esetleg megölelni és elmondani neki, hogy nagyon szerettem őt, és az eszem döntött anno, nem a szívem. Szeretném, ha nem haragudna rám.

Annyi a bökkenő, hogy míg én jelenleg szingli vagyok, addig neki már egy jó ideje van egy komoly párkapcsolata. Szóval nem fogom keresni, mert tiszteletben tartom. De azért néha elmereng az ember...

22/N

2019. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem is 3 ev telt el azota, hogy szakitott velem az a lany, akit nagyon szerettem. En sem gondolom, hogy el fogod felejteni, de nem is kell, hogy elfelejtsd. Engem igazabol csak az lep meg, hogy milyen eszeveszett gyorsasaggal telik az ido. Mikor vele osszejottem, akkor 18 volt meg csak, most pedig mar 23 eves es nekem is hianyzik pedig van baratnom. Szivesen beszelnek vele, de tulsasogan mar akkor sem erdeklodott irantam mikor par eve felkerestem. Szoval csak en gondolok ra nagy esellyel, neki eszebe sem jutok. Ilyen az elet.
2019. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
En ezzel ugy vagyok hogyha fontos volt neked az erzeseket elnyomhatod magadban de ha ujra latod vagy elmesz egy helyre ahol regen egyutt voltatok vagy csak egy film vagy egy zenerol is eszedbe jut az egesz emlek felelevenedik es az erzesek is vissza ternek.Velem a baratom masfel eve szakitott de ugy hogy szakitott velem es ossze jott a legjobb baratnommel.A lany pedig tolem par hazzal odebb lakik. S mindig latom.De az az erdekes az erzeseket mar nem erzem iranta csak az emlekek igy neha feltornek s lepereg az egesz mikor mit csinaltunk.Es en is almodtam vele rengeteget miutan szakitottunk. S most is. Egyszer peldaul azt almodtam hogy balesetje volt. S ra 2 honapja meg is tortent es a kocsiba ult a fiu a legjobb baratnom es annak a fiu testvere. De bennem talan azert nem tornek elo az erzesek mert miutan szakitott fel evig meg mind jart hozzam meg mind akarta megbeszelni a dolgokat s o kozben egyutt volt a baratnommel
2019. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
El lehet. Nem vagyunk egyformák.
2019. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!