Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de nem vagyok boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem vagyok boldog mellette. Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Nem torodik velem annyit amennyit en vele, nem kerdezi hogy vagyok milyen napom volt semmit nem kerdezz. Ha veszekszunk mindig csak igerget hogy megfog valtozni masnap ugyanaz minden. Ha talalkozunk rendesen mar haza kuld azt mondja aludni akar mert este dolgozik. Igy volt tegnap is kozbe meg a barataival elment kocsikazni.Ha talalkozunk mindig kell ott valakinek lennie.. Azt nemtudom miert lehet unalmas vagyok. Nem beszelget velem azt mondja nem szeret velem beszelgetni. Nagyon szeretem es nem tudom elengedni de nem vagyok boldog mellette. Allandoan sirok miatta :(

2019. máj. 24. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Növessz önbecsülést.Az annyit tesz, hogy szeretem és tisztelem saját magam.
2019. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fontosabb? A boldogságod, vagy egy túlértékelt érzelem, ami egyébként is elmúlik? Szedj magadra némi önbecsülést, mert amíg hagyod, hogy lábtörlőként kezeljenek addig annak is fognak kezelni.
2019. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1 +1


Ha lenne önbecsülésed akkor nem tudnál szeretni egy olyan embert aki szarba se vesz téged. Hallgass az eszedre és lépj ki ebből a megalázó szartengerből, nincs az a szerelem amiért megéri így szenvedni.

2019. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engedd el, ez így senkinek sem jó. Neked azért, mert szenvedsz, ő meg láthatóan szabadságra vágyik.
2019. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ennyi rossz kapcsolat és házasság mert valamelyik félnek ilyen kevés önbecsülése és józan ítélőképessége van mint neked. Ne erőltesd.
2019. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lilla64 ***** válasza:
Lépjél ki ebből a kapcsolatból,ne engedd,hogy lábtörlőnek használjon.Ebből már semmi jó nem fog kisűlni.Az is lehet,hogy ő fogja kimondani,hogy szakitsatok,ha te nem teszed meg.
2019. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szóval dugókomák vagytok...
2019. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!