Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom azzal állt elő tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azzal állt elő tegnap nekem, hogy szeretkezés után (miután elélvez) nemérzi azt hogy szerelmes. Azt mondta olyankor egy darabig nem érez semmit irántam. Most nem szeret vagy mi? Csak azért van velem hogy legyen valaki mellette?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Legyen ez egy példa arra kérdező, hogy nem kell rögtön minden szart kimondani, ami az eszedbe jut, mert abból csak szarul jössz ki hosszú távon. Puszilom az exedet, aki nem úgy gondolta. :D

32/f

2019. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
„Post coitum omne animal triste est”
2019. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Most mondjam, hogy örülj ennek? Mert itt olvastam olyat is, hogy valaki szex után undorodik a - bocsássatok meg -, televert vaginától. Amit ő "használt", ő "vert tele". Undorodik a nőtől amiatt, amiket hagyott magával csinálni.
2019. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Huh, utolsó, ez már nagyon beteg :(
2019. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Hm, fura, hogy ezt fontosnak tartotta megosztani, ha nem te magad kerdeztel ra. Nem gondolt bele, hogy ezt neked milyen lesz hallani?

Ha pusztan materialis szinten kozelitem a temat akkor epp keszul visszamenni a ver az agyaba ezert nem erez olyankor semmit. De ezt hogy mondta neked? Mint erdekesseget a ferfi test mukodeserol, amit biosz oran nem hallasz? Azert ezekkel a tajekoztatasokkal csinjan kell banni, mert eleg konnyu felreerteni.

2019. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát ugy kozolte velem hogy csak szimplan ult mellettem. Es egyszer csak felhozta hogy amugy o mikor elelvez nem erez semmit irantam mintha nem is lenne szerelmes. Ezt o mondta. O szavait ideztem. Most akkor mit csinaljak? Tenyleg nem szeret?
2019. márc. 11. 18:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyébként érzi, hogy szeret?
2019. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jo ez igy tenyleg nagyon hulyen hangzik, de mit mondott utana? Vagy utana neman neztetek a falat? Az en baratomat sem veti szet olyankor a szerelem, mert kicsit szedul, pont az agyekbol tavozo ver miatt. Aztan egy perc mulva mar olelget. Meg olyanokat mond, hogy ez de jo volt nem azt, hogy de szeretlek kicsim. De ez egy-ket perc csak, megmosdik aztan megy a szeretgetes.
2019. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hat nem neztuk a falat csak meglepodtem ezen. Nem kozvetlen sex utan mondta. Orak mulva mondta ezt nekem. Ezert nem ertem.
2019. márc. 11. 18:45
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen körülmények közt nem értem, miért mondta. Ezen te nem tudsz segíteni. Nem tudod megváltoztatni az érzéseit.
2019. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!