Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kikezdenél egy olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdenél egy olyan férfival, aki kijelenti, hogy nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Pár napja ismerkedtünk meg egy buliban, a szimpátia kölcsönös volt, folyamatosan kereste a társaságom az este alatt, jókat beszélgettünk, nevettünk. Viszont mikor kettesben maradtunk egy kis időre, akkor szóba jött, hogy nem akar komoly kapcsolatot senkivel, mert ő most elvan. Egy csókon kívül több nem történt, azóta nem beszéltünk, csak bejelöltük egymást a közösségi oldalakon. Van rá esély, hogy megváltozik, vagy ő egyszerűen ilyen típus, hogy nem áll meg egy nőnél? A közös barátunk véleménye alapján szeret flörtölni a lányokkal.

Sajnos engem nagyon megfogott, de lehet jobb lenne, ha már itt az elején abbamaradna. Vélemények, tapasztalatok?


2019. máj. 26. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha én se akarnék komoly kapcsolatot, akkor igen.

Ha akarnék, akkor nem.

2019. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha komolyat keresel, akkor lépj tovább.
2019. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Csak azzal jöttem össze, akiről el tudtam képzelni, hogy a férjem legyen.
2019. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Ne legyel naiv, hogy azt hiszed, majd miattad ez megvaltozik. Legalabb oszinte volt, sporold meg magadnak.
2019. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
22 és 24 évesek vagyunk. Hát akkor ez ennyibe marad, mert én viszont nem csak egy kalandot keresek.
2019. máj. 26. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Ember...azt mondta nem akar komoly kapcsolatot mert neki most így jó. Mit nem lehet ezen érteni??

Majd lesz neki, ha akar. Majd megváltozik a véleménye önmagáért ha igenye lesz rá.

Miért kell ebbe többet bele látni mint ami?

Ha akar komoly barátnőt lesz neki. Nem másért,hanem mert majd ő akar.

2019. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég lenne ennyi, akkor igen, ha normális kapcsolatra vágynék, akkor nem futnék felesleges köröket.
2019. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, látta rajtad, hogy bejön neked, egy menetre megfelelsz neki, szóval nem akar elhalasztani, de jó előre jelezte, hogy ebbe ne láss bele többet, nem akar elköteleződni melletted. Mindez mögött az áll, hogy fenn akarja tartani a változatossághoz való jogát. Szóval ha szétteszed neki a lábad, ne várj tőle hűséget, annyira azért nem fogtad meg.
2019. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!