Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan szerelmes vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szerelmes vagyok, hogy nem tudok a munkára és a tanulásra koncentrálni. Hogyan tereljem el a figyelmemet?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem egy férfibe, sajnos folyton ő jár a fejemben. Mindig arra gindolok, hogy milyen jó lenne ha megcsókolna stb. Különféle szituációkban képzelem el magunkat, máson nem is tudok gondolkodni. Elhívott egy randira, de csak két hét múlva fog sor kerülni rá, mivel elég sok dolgom van, rengeteget kell tanuljak, de valójában nem tudok semmit se csinálni, mert rágondolok. Folyton nézem a telefomt, ha írt, hogy online.
2019. máj. 28. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem szerelem. Hány évesek vagytok? Kevered a vonzalommal. Legyél felnőtt és koncentrálj a kötelességeidre. Így.
2019. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
masztizzál egyet és lehiggadsz
2019. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Hogyne lenne szerelem. Az elsőnek nem sok fogalma van a dologról...

Egyszerűen koncentrálj a tanulásra, vegyél erőt magadon.

2019. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező abba szerelmes, akinek elképzelte az illetőt, még csak most fognak randizni. Van róla fogalmam, nyugodj meg. Csak én legalább két lábbal állok a földön. :)
2019. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert még nem randiztak officially attól még ismerhetik egymást, beszélhettek egymással stb.
2019. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Gondolj arra hogy minél hamarabb elvégzed a teendőidet, és tanulásodat annál hamarabb talizhatsz vele! :D
2019. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Hát akkor talizz vele előbb, ha amúgyse tudsz tanulni. 1.Lehet nem is tetszik élőben: utána tudsz tanulni.

2.Nagyon is tetszik, akkor meg legalább biztos vagy magadban és egy árnyalatnyival jobban tudsz tanulni köv randiig.

2019. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ismerem elég jól
2019. máj. 29. 07:23
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Ismered, de az elkepzelt szituk csak a fejedben olyanok. Attol meg egy randi lehet katasztrofa is vele, mert azt az oldalat nem ismered. Milyen koruak vagytok? Eleg tinis, bocs. Ennyi erovel tuleshetnetek rajta akar most is.
2019. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!