Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy ember annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ember annyira szerelmes h alig képes másra gondolni mint a párjára? :D ez durva:D Mit tegyek h bírjak máshova is koncentrálni? Nem akarom h a tanulás rovására mennyen h totál szerelmes vagyok

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

én is így voltam vele, elmondtam a páromnak is, aki azt mondta, h. nem jön akkor, h. ha rossz jegyet szerzek, ezért hajtottam hajtottam, h. nálunk aludhasson...

és így nem ment a tanulás rovására, mert közben rá gondoltam...

de ennek már jó pár éve...:p

*_*

2009. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

"mennyen"


hát már a rovására ment.

2009. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én pont emiatt b*sztam el az egyetemet...Vizsgák helyett találkoztam vele,elmentem hozzá (távkapcs.),tanulás helyett beszélgettünk msnen.Meg hát én romantikus alkat is vagyok,szeretek a párom kedvében járni.Mindennek ára van.
2009. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

hallod mázlid van hogy rátaláltál, egy félévemet szivesen beáldoznám itt egyetemen; tudod hol érdekelne a tanulás, ha annyira odalennék vkiér :)

20/f

2009. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Und meg, simán koncentrálsz másra. :D

Ez majd idővel menni fog simán :D

2009. nov. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mint a 10.42-es. Párommal miénk is távkapcsolat, a munkája pedig olyan, hogy igen sokat tud gép előtt lenni. Ezután bejárni az egyetemre (20km) kínszenvedés. Legszívesebben állandóan vele lennék, de tudom, hogy lehetetlen.:(
2009. nov. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a szerelem sötét verem! :D De azért jó érzés,nem? Ellentmondásos, egyszerre szenvedés,és boldogság. De a jó szerelem mindig a javára válik az embernek. Ha nem jó szerelem bontakozik ki, amiböl rossz származik,(pl egy család életét dúlja fel, válás, hűtlenség, stb), az ellen küzdeni kell, mint a betegség ellen. Amúgy csak meg kell tanulni együttélni vele, és élvezni-szenvedni, megélni, míg tart.
2009. nov. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szerelem egy dolog....

A rajongás egy másik...

Ha ez a kapcsolatod eleje akkor nem vagy szerelmes hanem rajongsz és összetéveszted a kettőt pont az miatt hogy állandóan rá gondolsz.

Bújj a szerelmedhez amikor csak tudsz...és ez a rajongás idővel eltűnik...és valóban szerelem lehet

2009. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok most is, de tudok mindenre koncentrálni mellette, pedig egész nap a vele való szexen jár az eszem, és már 2 éve együtt vagyunk, mégis ugyanúgy szeretem, mint az elején. :)

23 L

2009. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!