Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a párotok napi szinten beszélget más lányokkal messengeren? Miért?

Figyelt kérdés

Neki nem mondtam még, de kicsit zavar. Néha én is beszélgetek rajta kívül privátban fiúkkal, régi osztálytársak stb, de ez nagyon ritka. Ő viszont napi szinten szokott beszélgetni egy lánnyal, aki a volt évfolyamtársa volt. Találkozni nem találkoztak azóta, azt mondta nem is akar, tehát igazából nincs okom féltékenykedni.

Tudom hogy egy h*lye p*csa vagyok, pont ezt szeretném leküzdeni, mert nagyon fontos nekem és nem akarom elveszíteni. Mit csináljak hogy ez ne zavarjon?

22L


2019. máj. 29. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten beszélget valakivel,akivel állítása szerint nem akar személyes haverkodást,de arra van igénye,hogy minden nap beszéljen vele?Nekem ez fura párosítás.

Elfogadással biztoshozzá lehet szokni.Vagy szakìtással később.

2019. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta nagyon jóban voltak a sulis évek alatt és ha jól tudom a lánynak is van barátja most
2019. máj. 29. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem zavar.

Talalkozik lanyokkal, neha exekkel, vagy olyanokkal, akikkel szeretett volna valamit, de nem jott ossze, fesztivalra megy egyedul, stb..


Es ez ugy hangzik, mintha en lennek a legkevesbe feltekeny ember a vilagon, de ez nagyon nem igy van. Csak rajottem, hogy minel tobb szabadsagot adok a baratnomnak, annal jobban fog imadni. Ez nagyon kontraintuitiv az elejen (pont az ellenkezojet tenned szived szerint), de nalam neha mar aznap meghozza gyumolcset:) Peldaul hazajon a talalkozokrol, es egesz este szeretget, vagy fesztivalon ketnaponta ir, pedig megbeszeltuk, hogy nem szukseges..

Es mielott valaki azzal jonne, hogy biztos a megcsalast kopenzalja: meg kavarhat is mas lanyokkal, ha nagyon akar, szoktunk errol beszelni (de nem tortent meg eddig).

Nagyon feltekeny voltam az elozo kapcsolatomban, ezert elhataroztam, hogy legyen inkabb "mindent szabad", de nyiltan.

Azota sokkal inkabb biztonsagban erzem magam.


Szoval mit csinalj?

Ha tenyleg nem akarod elvesziteni, elso lepeskent "fogd be a szad":D Szoval tartsd magadban a negativ gondolatokat, legalabb egy-ket napig, reflektalj rajuk..

Aztan gondolkozz el azon, amit irtam, esetleg olvasd el Byron Katie Negy kerdes cimu konyvet.


28N

2019. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
van, aki tud csak barátkozni ellenkező neművel, pl én is, nem izgatna ez...találkozás se. max az, ha reálisan lehetne látni, hogy van köztük több is.
2019. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavarnak a férjem női barátai, haverjai, a féltékenységet egy végtelenül káros és elfogadhatatlan dolognak tartom egy normális kapcsolatban. Ha viszont naponta pötyögne valakivel, azt eléggé furcsállnám, mert erre soha senkivel nem volt igénye és kifejezetten után chatelni. Ha fontos neked, szereted és nem akarod elveszíteni, akkor nem féltékenykedsz, hanem bízol benne.
2019. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Hát engem zavarna ha napi szinten dumálna a barátom órákon át valami csajjal.


Az én páromnak is vannak lány haverjai akikkel én is találkoztam már. Tehát nem idegenek. Azzal nincs bajom ha velük beszélget. Meg egyébként se napi szinten. Nekem is vannak régi ismerősök egyetemről, innen onnan akikkel néha beszélgetünk. Kivel mi van.. Stb.

Szerintem ez oké. De ezt az órákon át tartó napi szintű kapcsolattartast nem bírnám elviselni.


Ha te ezt szóvá teszed az a baj hogy te jössz ki rosszul.. Én azt mondom hogy ne tegyél semmit. De ha annyira zavar a dolog úgysem fogod kibírni. Ülj le vele esetleg óvatosan beszélgetni erről.

2019. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy orakon at beszelget...
2019. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal beszélgetek napi szinten aki nekem nagyon sokat jelent és fontos stb. Egy sima baráttal haverral nem szoktam.
2019. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!