Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavar, ha más nőről (esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha más nőről (esetleg közszereplőről) áradozik a pasitok; a ti pasitok szokta ezt csinálni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szeret a barátom, sokat vagyunk együtt és érzem is rajta, engem is szokott dicsérgetni, milyen szép vagyok/jól nézek ki. De mostanában mikor tv-zünk, mindig megjegyzi, hogy XY műsorvezető vagy színész vagy szépségkirálynő mennyire jól néz ki. Ami még rendben is van, mert attól még, hogy én nem szoktam hangosan megjegyezni, hogy például XY énekes milyen jó pasi, ő megjegyezheti.

De legutóbb mikor eegy szépségkirálynő kiesett egy showműsorból, azt mondja: "szegénykém :( Jöjjön csak, megvigasztalom :p " és mivel ő eléggé csipkelődős fajta, gondolom csak azért mondta, hogy húzza az agyam.. de én ettől szörnyen ideges leszek. Nem mondtam neki, mert egyszer már mondta, hogy ilyen celebekre ne legyek má féltékeny...na de akkoris bánt legbelül, ezen veszekedni meg hülyeség lenne szerintem...

A ti pasitok is szokta ezt csinálni? Ti hogyan élitek meg?



2019. ápr. 19. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy csak csipkelődik.. egyszerűen ne vedd fel.
2019. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
2 perc alatt csábítanám el. :) És te jól nézel ki? Csinos vagy, smink, haj, szexi fehérneműk minden napra, szexuális életetek rendben? Nincs önbizalmad. Szánalmas vagy.
2019. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, biztosan nagyon csinos vagy, ebben csak hinni tudok, mivel nem látlak. De igen, rendben van a szexuális életünk, igényesnek tartom magam és nincs semmi bajom önmagammal. Engem csak a fent leírt dolog zavar. Ettől még nem gondolom, hogy szánalmas lennék, de köszönöm a minősítést, megtaníthatnád nekem is, hogyan kell pár sorból ilyen konkrét véleményt alkotni másról! ;).......
2019. ápr. 19. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
# 3, figy. Nálunk alap: amit szeretnénk azt mondjuk a másiknak, ami zavar, azt is. Nem vagyunk mentalisták. Ha nem tetszik a humorérzéke, akkor minek vagy vele? Azt gondolom vágod, hogy nem csak rád áll fel neki. Szerintem kevés vagy neki.
2019. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Én születésemtől azt gondoltam, többszerelmű vagyok, mert ugyanolyan voltam, mint a fiúd.

Aztán a látóterembe került valaki, aki olyan, mintha 20 ember lenne egyben. Azóta nem gondolom magam többszerelműnek. Egyszerűen korábban nem ismertem magammal azonos kaliberű férfit.

Nem jöttünk össze vele, de megértettem ezt.

Viszont leéltem úgy 40+ évet, hogy fogalmam sem volt erről.

2019. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, aki az imént privit írt nekem, miféle válaszaIMról beszél, mert csak egyet írtam, az 5-öst.
2019. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocsi, de a 2-es válaszolónak igaza van.

Szánalmasan gyerekes vagy. Egy ilyenen felhúzod magad? :O

Eleve ismerd a stílusát, hogy ilyen, ő is kijelentette, hogy ne féltékenykedj ilyenekre, mivel nem hiszem hogy komolyan is gondolta amit mond ilyenkor.

De ha nem tetszik a stílusa, akkor minek vagy vele?


A párkapcsolatot értelmi és érzelmi érettséghez kötném, mert nagyon sok felesleges probléma elkerülhető lenne akkor.


Mi pl. csináltunk olyat régen unalmunkban, hogy pár csajt és pasit kielemeztünk, hogy mi az ami jól néz ki rajta és mi az ami nem.

Szóval, ha ismerem a párom stílusát, hogy ilyen csipkelődős, én komolyan se venném a kijelentéseit. De nyilván ehhez kell egy agyi érettség is, hogy eljuss idáig.

2019. ápr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ertem a kommenteket. A kerdezo nem eleg erett? Hat szerintem meg a sracban lehetne annyi intelligencia, hogy nem aradozik mas nokrol a sajat parjanak.

Nekem is nagyon rosszul esne. En is hallgattam anno, hogy "jaj hat de tudod, en ilyen vagyok", es en voltam a rossz, mert nem tetszett, hogy random csajokat a punciborotvalasi szokasairol kerdez, meg kacerkodnak, stb. En voltam a gonosz, mert en nem fogadom el ot olyannak, amilyen... Persze vegul szakitottam azzal a sraccal, igy utolag mar fogom a fejem, hogy mennyire nem volt onbecsulesem.

Mondd meg neki, hogy vagy befejezi, vagy vege. Es legkozelebb legyel kicsit igenyesebb, es probalj olyan palit valasztani, aki rendelkezik nemi EQ-val.

2019. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!