Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már nem is szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nem is szerelem, mégsem hagyjuk abba, miért?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a tini kapcsolatok közé kéne tennem, annyira nevetségesek vagyunk. Én 20, ő 22. Sok baj volt a kapcsolatban, általában azért, mert a barátoknak mindig más lányok tetszettek, irogatott nekik stb. És ez nyilván nem esett jól. Próbáltam megbeszélni milliószor, de ő sosem mondott semmi használhatót. Nem feküdtünk le egymással, aztán egyszer fogtam magam, hazajöttem, azóta igazából vége. De mégis talalkozgatunk, ott vagyok náluk vagy fordìtva, ő nálunk, zavar, ha nem figyel rám, én sem figyelek rá, ha hozzámér, egyszerűen nem érzek semmit, ha én hozzáértem, nem történt semmi. Szóval nem vonzódunk egymáshoz szexuálisan, legalábbis belőlem ez teljesen elment, mégis együttvagyunk, engem zavar, hogy mondok valamit és nem is figyel, hogy gyerekes, mégis vele vagyok. Nem tudom, miért, nem megy az elszakadás, pedig már rég meg kellett volna történnie, mert egy méreg volt az egész. Esetleg valakinél hasonló?

2019. máj. 29. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a megszokottból mindig nehéz kiszállni még ha komoly érzelmek már nem is fűznek a személyhez, félelem az egyedül lét az új, az ismeretlen iránt. Ezért vagytok még együtt .
2019. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
*barátomnak, és egy ideje már nem feküdtünk le egymással, pontosítanék, bocsánat
2019. máj. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!