Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez így mégis mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így mégis mi volt? Szerelmet érzek/éreztem vagy csak vágyat?

Figyelt kérdés

Nevetségesnek hangozhat de elmesélem. 1 hónapja hogy lefeküdtem egy 33 éves férfival(első szex nekem,18éves vagyok) minden rendben volt nagyon figyelt rám, hotelba vitt, de végül nem maradt reggelig, még együtt lakik a volt feleségével és van egy gyermeke. Tudtam mindezt, de valahogy csak elvitt a vágy és csak a pillanatnak éltünk... utána még találkoztunk egyszer, de én azt hittem ez után nem is fog keresni meg hogy csak egy egyéjszakás kaland voltunk egymásnak, de ugyanakkor mintha megcsillant volna valami a szemében meg ahogy nézett rám aznap este és az a sok törődés amit csak adott akkor is ha nem voltunk csak 1x ugy igazán együtt és még nem annyira ismerem...

Végül mondtam neki hogy hagyjuk egymást ez egy nagy meggondolatlanság volt eleve elkezdeni, és azt mondtam hogy nagy hiba volt. Azóta nem is beszélünk, vajon gondol rám, vagy csak egy... voltam? Ha tudtok inkább privátban írjatok...

Kérlek ne ítéljetek el egyikünket se!



2019. máj. 29. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Hogy te mit éreztél, azt neked kell tudnod. A férfinek értelemszerűen csak szex voltál és azon dilemmázott, hogy folytassa e vagy lebukhat.


"Kérlek ne ítéljetek el egyikünket se!"

Bocs, nem megy. 18 évesen a szüzességed elveszítetted egy családos férfival. Persze, ő is gáz, de te is. Vajon az ilyen kérdéseket olvassák azok a válaszoló nők is, akik naponta leírják, hogy a nők a rendes, átlagos, kedves srácokat szeretik és nem az ilyen szintű férfiakat?

2019. máj. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Gondolj vissza erre a sztorira 10 év múlva és rájössz, hogy számára csak egy olcsó prostikezdemény voltál.
2019. máj. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

És miért privátban írjunk?? 🤔

Kíváncsi vagy a nickjeinkre, mi?

2019. máj. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Hazudott, nem a volt felesége, becstelen ember.

Nézz utána, kérdezd meg a feleségét!

2019. máj. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem értem a kérdést...

1, Két, hivatalosan, felnőtt ember szexuális aktust létesített, nem történt semmi törvénybe ütköző.

2, Elmondásod szerint jó volt. (és nem utolsó sorban nem valami kényelmetlen "kocsihátsóülésén" defloráltak)

3, Az eset után nem sokkal lepattintottad.

Amennyiben védekeztetek, és nincs STD vagy gyerek, akkor mi a kérdés? Vagy csak szét akartad kürtölni a világnak, hogy tegnap óta nőnek érzed magad?

2019. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A feleségét unja és veled pezsdítette fel kicsit az életét. Ennyi. :)
2019. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Egy kérdés: miért nem olyan férfinak adtad az első alkalmat, akibe szerelmes vagy, aki egyedülálló és legalább komvergal a korosztalyodhoz? Tetszik, nem tetszik az első szexuális élmény meghatározó, főleg nőknek. 31F
2019. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Konvergál
2019. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"még együtt lakik a volt feleségével " "Tudtam mindezt"

"Kérlek ne ítéljetek el egyikünket se!"


Szóval míg anyuci otthon várta a férfias, törődő, figyelmes férjurát, addig ti hemperegtetek egyet, utána vadidegenektől kérded, hogy te vajon szerelmes voltál-e.


Tudod, az a gebasz a sztoriban, hogy a nők férfiakba szoktak beleszeretni. A te csávókád viszont nem férfi, csak egy puhapöts. Van egy sz.r kapcsolata, de gyáva elválni anyucitól. Helyette fenntartják a család látszatát, közben meg buta kislányokat k...rogat, mert azt lehet felelősség felvállalása nélkül is csinálni. Ahhoz nem kell gerinc. És igazából meg sem kell erőltetnie magát, mert a buta kislány addig agyalgat, míg be nem magyarázza magának, hogy "ugyanakkor mintha megcsillant volna valami a szemében"...

Ez nem szerelem. Sorry.

2019. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vágy volt, de főleg kíváncsiság. Ha megismerkedsz olyannal, akinek Te vagy az egyetlen, meg fogod tudni különböztetni a szerelmet.
2019. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!