Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztaltátok már azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már azt a viselkedést, hogy a nő, aki normálisnak állította be magát, önmagának ellentmondva viselkedett?

Figyelt kérdés

A nők az önámítás nagymesterei - mondta annak idején egy amerikai férfi, aki arról híres, hogy számos nőt megfektetett, és módszereit meg is osztotta a közönséggel. Azt gondolom, hogy ez az állítása nem csak a párkapcsolatokra jellemző, amikor megpróbálnak maguknak olyan dolgokat bemagyarázni a férfiakkal kapcsolatban, amiről ők is tudják a lelkük mélyén, hogy nem igaz. A női nem egyik közös jellemzője a kiválasztottság elmélet, amit tini korban tapasztaltunk. Számos lányka érvel amellett, hogy "ő érettebb a társainál". Ezt továbbfejlesztve a felnőtt nők is beleesnek ebbe a csapdába, mert önmagukat jónak gondolják. Ironikus, és egyben szomorú szemtanúja lenni egy olyan vitának, amikor az önmagát alapvetően jószívűnek beállító nő úgy érvel, hogy érezhetően feljebb valónak tartja magát a megfáradt vitapartnerénél.


Amikor tehát az kérdezik tőlem, hogy miért nem veszem komolyan a nőket, és a szexkapcsolatok helyett miért nem keresek normális nőt, azt szoktam válaszolni, hogy a kérdés értelmetlen. Ez olyan, mintha azt keresnénk, hogy hol van a Föld éle. A Föld gömb alakú, tehát éle sem lehet. Normális nőt még nem láttam, ezért alap, hogy az egyetlen értelmes és racionális opciót választom.


2019. máj. 30. 14:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

"A nők az önámítás nagymesterei"


Ellentétben a férfiakkal, az önismeret és a racionalitás mestereivel, akikről köztudott, hogy kizárólag azért nem találnak párt, mert túl kedvesek, rendesek.

2019. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Persze, számtalanszor. Mindig el is megy a kedvem ilyenkor :D Ki volt ez az amerikai férfi?
2019. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2


David X. Ő azt tanítja, hogy a pasik, amikor ismerkednek, na használjanak trükköket, hanem adják önmagukat. Véleménye szerint a nők kiborulnak attól, ha a pasas játszmázik, ezért legjobb az őszinteség.


Ezt csak azért mondtam el, a fószer alapvetően őszinte párti az ismerkedéssel kapcsolatban, mégis ilyeneket mondott a nőkről.

2019. máj. 30. 14:13
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Akkor anyukád, nagymamád nem normális?


Akkor minden férfit csak a szex érdekli?


Jó lenne már agyilag felnőni és nem általánosítani. Nem mindenki ilyen.

2019. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Te is hibáztál az érvelésedben, mert a normálist egy mindenki által egységesen követett értékrendre mutató szóként használtad(mint azt oly sokan), pedig az csak a személyes értékítéletek halmaza.


Tehát gyakorlatilag semmi értelme magának a szónak az általad használt kontextusban.


Ezt ne vedd személyed elleni támadásként, sem ellenérvként, mert nem az, csupán felhívtam a figyelmedet egy pontatlanságra.


Persze engem erre senki nem kért, szóval sajnálom.

2019. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem hibáztam az érvelésemben, ugyanis van egy olyan értelmezés is, ami globálisan értendő minden civilizált emberre, főleg az európai és nyugati társadalmakban.
2019. máj. 30. 14:19
 7/25 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem aki nem él együtt az anyával vagy van neki lány testvére bizony igazságokat fedez fel az írásban , anélkül hogy elfogult lenne. Hány nő hagyja ott a férjét vagy dug mással ? Rengeteg.
2019. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ha már szóba került egyébként a család: David X azt is mondja, hogy csak anyánkban és a nőtestvérünkben bízzunk meg, az átlag nőben ne. Most egyébként ezt finoman fogalmaztam meg, mert ő nyersebben adja elő.


Tökéletesen egyetértek vele. A húgom valószínűleg sosem fog átverni, mert vérrokonok vagyunk, együtt nőttünk fel. Egy idegen nő azonban nagyobb valószínűséggel simán hátba támad. Voltak párkapcsolataim, sok nővel kavargattam, és még kavargatok is. Szóval ez egy olyan tanítás, amit a feminista világ bizonyára egyszerre hördül fel, de én a magamévá tettem.

2019. máj. 30. 14:22
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Csak úgy halkan megsúgom, hogy a vérrokonság nem garancia arra, hogy ne b..sszanak át téged.

Anyukámat a bátyja és a saját anyja rettentően kihasználták, cselédként bántak vele.

Személyiségtől függ, hogy ki milyen.

2019. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Rockarc ***** válasza:
93%

En inkabb azt mondom, hogy aki csak megfektetni akar egy not, az igenytelen. Egy no sokkal tobb egy kosza numeranal. Azok, akik az 500. rovatkat huzzak a falon nem casanovak, hanem a naiv nok kihasznaloi. En nem tartom oket az elet kiralyainak. Egy jo szemelyiseggel lehet elni, de visszaelni is.


Neked normalis nonel eselyed sincs. Te az igenytelen fruskak kozott vadaszgathatsz, hatha akad valami a horogra. A megfaradt vitapartner kitetelt majdnem megkonnyeztem. Na jo, konnyesre rohogtem magam. Ez kerdeskiiras egy balul sikerult onfenyezes, tovabbi celjai beazonosithatatlanok.


43F

2019. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!