Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A jelenlegi szerelmi életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi szerelmi életem olyan, mint egy szappanoperával vegyített Csehov dráma. Más is van így ezzel? (sztorim lent röviden? )

Figyelt kérdés

Egy sráccal viszonylag rövid idő alatt (kb egy hónap) nagyon jó haverok lettünk. Egy hete bevallotta, hogy bejövök neki, de ez az én részemről nem viszonzott sajna. Azóta kicsit elhidegült a kapcsolatunk, hiába próbáljuk meg nem történtnek tekinteni az esetet. Azóta egy másik srác nyomul rám, aki szintén nem tetszik. Viszont a harmadik fiú, akibe szerelmes vagyok, egy másik lánnyal van afféle "félig felvállalják, félig nem" kapcsolatban, és engem csak barátnak tekint.

Kicsit idegesítő XD

Más is van hasonló helyzetben? Ti mit tennétek a helyében?



2019. jan. 7. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez inkább tini kapcsolatok. És igen, mások is gyakran kerülnek viszonzatlan szerelembe.
2019. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az én viszonzatlan szerelmem a pláne benne, hanem hogy az érzelmek hogy szét tudják barmolni a kapcsolatokat egy közösségen belül. Pszichológiailag érdekes
2019. jan. 7. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ohh ez semmi,az enyèm ami volt, a mónika show-ba is megállta volna a helyét..xDD
2019. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túlgondolod ennek a jelentőségét.
2019. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
No ezért soha nem kezdeményezek SENKIVEL baráti/ismeretségi körből, csakis külsőssel. Szakítás után az ex úgy tűnik el a társaságból, mintha ott sem lett volna...
2019. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 évesen lehet húzni a tini kategóriába.
2019. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anett
2019. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami szaftosabb sztorira számítottam... Ez csak szimpla tini agybaj. És pszichológiailag sincs benne semmi érdekes, már rég kitalálták a "házi nyúlra nem lövünk" szabályt, pont ezért.
2019. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!