Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult internetes kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult internetes kapcsolatba keveredtem, Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Nagyjából 4 hónapja bekerült az internetes baráti társaságunkba egy lány. Ez a lány egy idő után elkezdett velem privátban egyre többet beszélgetni. Nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, képeket küldözgettünk egymásnak, majd később napi szinten egész napokat videochateltünk is. Nagyon bejöttünk egymásnak, kezdett kialakulni a dolog közöttünk.


De! A lánynak van barátja, már 2 éve. Viszont, ez a kapcsolat már több, mint 1 éve elromlott, és állítása szerint már nem érez semmit iránta, lekezelően beszélt vele, önbizalmát rombolja, nem nagyon érezteti vele, hogy szereti, de mégis kötődik hozzá, elvileg a hosszú évek és emlékek miatt (Mert az elején fél évig még túl szép volt minden). Irántam pedig olyat érez, amit még soha senki iránt, olyat tudnék nyújtani, amit a barátja nem. Amióta ismerem, mindig ott voltam, hogy felvidítsam a legrosszabb pillanataiban is. Megnevettetem, boldoggá teszem, értékelem.


Barátjával Nagyon sokat veszekednek, háromszor majdnem szakítás lett, de a srác visszasírta magát kétszer, most legutoljára pedig a lány. Elejétől fogva titokban beszéltünk a barátja tudta nélkül. Nemrég elmondott csak annyit, hogy van egy barátja, akivel nagyon jól elvan, mert nem értette a párja, hogy miért hanyagolja őt el, és ezt nem tudta elfogadni, mert nagyon féltékeny, és hogy ő nem fog mással osztozkodni. Tervben volt, hogy találkozunk, de a barátja megtiltotta még azt is, hogy beszéljen velem, ráfogta hogy miattam romlott meg a kapcsolatuk és megígérte neki, hogy ha eltávolít engem mindenhogy, akkor a kapcsolatuk jobb lesz és ő is megváltozik. A lány hitt benne és emiatt elkezdett engem taszítani magától, de mégsem tudja nélkülem a mindennapjait élni, nagyon sokat gondol rám, még akkor is amikor a barátjával beszél. Most megint titokban beszélünk, ahogy eddig. A lány azt mondta nekem, a jelenlegi párjával megtesznek mindent annak érdekében, hogy jobb legyen a kapcsolat, ha ez nem fog továbbra sem működni (szerinte nagy eséllyel nem), akkor szakítani fognak végleg és velem lehetne. Nekem ez a lány olyan, akiről eddig csak álmodni mertem és el sem tudtam képzelni, hogy valaha találkozhatok hasonlóval, és ő is ezt gondolja rólam. Sokat beszélgetek erről a barátaimmal, szerintük hagynom kéne már az egészet, de én nem tudom elengedni, mert bízok benne, és reménykedek ebben. Nagyon biztosra állítja, hogy a jövőben még az élete részévé válhatok. Egyelőre nem tudja eldönteni, hogy megéri-e kockáztatni miattam, mert fél, hogy a mostani kapcsolata még helyrejöhet, ezért kénytelen vagyok várni, de még ő sem tudja, hogy mennyi idő kellene, hogy kiderüljön, hogy a kapcsolatuk javul-e.


Hagynom kéne tényleg, ahogy minden barátom mondja, vagy megéri várnom rá?

Nekem ő közel tökéletes minden téren, mit tennétek ilyen helyzetben?

Volt már valaki hasonló szituációban?


Előre is köszönöm mindenkinek, aki megpróbál erre a bonyolult és igen furcsa helyzetre normális, vagy segítő választ adni.


22/F 20/L



2019. máj. 2. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ugye tudod, hogy ez az egész csak online? Az igazi emberi kapcsolatok mögött emberek is vannak.

Ne pazarold az idődet egy fantomra

2019. máj. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez valami rettenet. Sajnálom, hogy ilyen szituban vagy. A csaj hezitál és talonban tart, neki nyilván kényelmes, mert míg a csávója dugja, addig veled meg lelkizget, és igy boldogan elvan, nincs döntési kényszerben. A helyedben megmondanám neki, hogy akkor vagy szakít és téged választ, vagy ennyi volt, mert te nem vagy képes ezt tovább csinálni, hosszú ideje csak hiteget. Ha ilyen lúzer lelkitárs szerepben tovább sunyítasz, attól semmi nem lesz jobb.
2019. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

"Az igazi emberi kapcsolatok mögött emberek is vannak."


Ez általában inkább negatívum, semmint pozitívum, különösen az emberi faj irracionális viselkedését tekintve, amiket olcsó kifogásokkal mentenek.

2019. máj. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek az elsővel. Sajnos ő csak egy fantom.

Ha az eszedre hallgatsz te is tudod. Sajnos nekem is van egy ilyen "kapcsolatom".

2019. máj. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Közel tökéletes? Semmit se tudsz róla, a hézagokat te töltöd ki, ő inkább a te álomképed, mint valóság. Nem tudod, milyen a hangja, az illata, az érintése, nem láttad nevetni, sírni, enni, beszélni.

Lehet, hogy első találkozás után csalódott lennél, mert nem ilyennek képzelted.

Másrészt: komoly barátja van, de a kapcsolat xar. És nem megjavítja, hanem veled csicsereg, hogy te milyen szuper lelki társ vagy. A pasi is észrevette, hogy képben vagy, mert őt elhanyagolja. Ez egy elég undorító szokás. Ezt hívják megcsalásnak. Akkor is, ha ti nem is láttátok egymást.

Tipikus: rossz a kapcsolatuk, és ezért kifele nézeget. Mással beszéli meg a gondjait, ami kimerül abban, hogy a pasiját szidja. De vele van, vele szexel, te arra kellesz, hogy megadd, ami hiányzik.

Eszébe sincs választani, mindkettőtöket hülyének néz.

Ne aggódj, melletted is mással lelkizgetne, ha gond van. Márpedig mindenhol van gond előbb-utóbb, csak a virtuális világ tökéletes.


Gondold végig, mi lehet az oka, ha minden barátod azt mondja, hogy hanyagold.

2019. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Találkozni kell!! Amíg nem volt randi, addig nincs miről beszélni.
2019. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!

Örülök, hogy mindenki értelmes és segítőkész válaszokat adott. Nem voltam még ilyen helyzetben, hogy neten ismertem meg egy lányt, és nem gondoltam volna, hogy ennyire bele tudok szeretni valakibe interneten keresztül. Még annyi, hogy aki szerint még nem hallottam a hangját stb., ez nem igaz, mert minden nap videóhívásban beszélgettünk, láttam már sok mindent csinálni, még sírni is. Nagyon őszinte volt velem mindig, olyanokat mondott el nekem amiket (állítása szerint) még a barátja sem tud, és senki más sem. És sajnos igen, már csak a fizikai kapcsolat hiányozna, amihez találkoznunk kéne, amit én már nagyon rég megtettem volna. Elvileg ez nagyon fáj neki, hogy nem találkozhatunk és nem tudja bebizonyítani, hogy mit érez irántam, de én már nem tudom mit higgyek.

2019. máj. 2. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem fáj, hogy nem láthatok valakit, akkor találkozom vele.
2019. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, a logikus válasz erre az, hogy nem éri meg várni.


A kapcsolatban levő fél ezt a végtelenségig el tudja húzni, mert tök kényelmes NEM felvállalni azt a döntést, hogy akkor ő most szakít és pont. Nem azért, mert gonosz, hanem mert ahogy te abban reménykedsz, hogy mi van, ha holnap szakít és boldogan élhettek, amíg meg nem haltok, ő abban reménykedik, holnap minden megoldódik a párjával.


Másrészt, nem tartom fairnek, hogy ebben a szituációban azt kérje, hogy várd meg.


Személyes találkozó nélkül meg végképp az emeletes marhaságok közé sorolnám. Élőben BÁRMI lehet, az is, hogy szikrázik körülöttetek a levegő, de az is bőven benne van a pakliban, hogy bottal sem piszkálnátok meg egymást. Ez így felesleges szívdöglődés.


Szóval logikus döntés lenne rövidre zárni az egészet. Az, hogy te, aki benne van az egészben nyakig és messze nem tudsz (csak) az eszeddel gondolkodni, mit csinálsz az a te dolgod.

2019. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!