Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszik azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek egy kapcsolatban, hogy más is úgy látja őket, ahogy ők saját magukat?

Figyelt kérdés
Nem kommunikálnak, mert magától értetődőnek veszik hogy azt mindenkinek tudnia kell hogy ők "milyenek", és nem értik hogy a másik az egy másik ember. Így folyton megsértődnek, hogy de hiszen ők ilyenek, rendesek és csodálatosak, és a másik hogy-hogy nem látja azonnal! De mitől látná a másik, akinek egy saját agya van, azzal gondolkodik, azzal tapasztal. Miért sértődnek meg az emberek(jelen esetben férfi) ilyen gyakran?
2019. máj. 31. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha elmondtad és prezentáltad, tök helyénvaló a kérdésed. Ellenkező esetben értetlenkedés ugyan abból az okfejtésből kiindulva melyből a kérdésed féltetted.

Beszéltetek/töltöttetek elég időt együtt?

32/f

2019. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sok beszélgetés van. :) De szemrehányás már az első naptól kezdve érkezik időnként, hogy miért nem látom hogy ő "milyen" Emiatt minden téma ami megismerésre irányul, egy kicsit a sértettségét növeli. De megpróbálom fordítva is megnézni, nem estem e bele ugyanabba a hibába, hogy én is azt hiszem hogy az egyértelmű hogy én milyen vagyok.
2019. máj. 31. 18:39
 3/7 Izabella220 ***** válasza:
Még a kommunikáció is abban az esetben müködik csak,ha hajlandó megérteni a mondnivalót,de általában nem szokták megérteni,hanem inkább besértődnek.
2019. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért hiszed azt, hogy az emberek azt hiszik, hogy más is úgy látják őket, ahogy ők saját magukat?
2019. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2. Nem lehet, hogy te piszokmód spórolsz az elismeréssel/bókokkal(nőknek sem tilos, férfiaknak is jól esik) és csak pár jó szót szeretne?

32/f

2019. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egoizmus befigyel.
2019. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5 köszi a tippet

Lehetséges, megpróbálom. Én szoktam dicsérni elvileg, de lehet hogy túl általánosan teszem, amit így is érthet meg úgy is, úgy ahogy az ember egy barátját is biztatja.

2019. máj. 31. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!