Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmnek és nekem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek és nekem is ugyanaz az ember tetszik?! Ötletek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egy ideje úgy veszem észre jobban érdeklődik irántam, és nekem sem közömbös, de nem mertem a tudtára adni, csak utalgattam. Elmondtam az egyik barátnőmnek is, hogy szerintem mit gondol a srác rólam ,a barátnőm pedig ráírt csak beszélgetés céljából a fiúra és neki is megtetszett. Iszonyatosan rosszul érzem magam,mert a barátnőm nem tudja, hogy tetszik nekem a fiú, és neki is tetszik, és nem tudom mit kellene ilyenkor tennem.
2019. máj. 31. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ideje lépned. Ez max úgy lehet gáz, ha letagadtad a barátnőd előtt, hogy neked is tetszik.. mikor meséltél róla. De azon is túl lehet lendülni.
2019. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Aki kapja, marja
2019. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben voltam ilyen helyzetben, 3x is. Szerintem túl lelkesen tudok mesélni a pasikról és így elhiszik a barátnőim, hogy tényleg érdemes velük kezdeni. Utólag nagyon örülök, hogy mind a 3 alkalommal én léptem hátra és ők jöttek össze, mert ha leragadok valamelyikük mellett, nem ismertem volna meg a férjemet. 😊


Egyébként az első pár hét volt szar, amikor frissek voltak a kapcsolatok, utána már nem izgatott különösebben.

2019. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
partiba !
2019. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj te is a fiúnak. Utalgatásból nem fog érteni. Majd választ a fiú.
2019. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tini probléma.
2019. jún. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!