Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak is szoktak játszadozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak is szoktak játszadozni, hogy látják az üzenetet, és direkt nem írnak vissza csak órákkal később?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Foglalt vagy unalmas vagy, de amugy igen
2019. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Miért, te szoktál?
2019. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez a taktikázás nők és férfiak esetében is nevetséges. Biztos mindkét nem tagjai csinálnak ilyet,de ők elég gyerekes gondolkodásúak lehetnek...
2019. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én játszadozni nem szoktam, de olyan volt már, hogy később írtam, mert hirtelen nem tudtam, hogy mit írjak.
2019. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
55%

Miért van elkönyvelve játszadozásnak, ha nincs időm, vagy éppen nincs kedvem válaszolni egy komplett regényt? Merthogy az egyszavas válaszok gondolom senkit sem elégítenek ki.

Van olyan, hogy sokszor egész nap el vagyok úszva, azt se tudom, hogy hol a fejem, meg amúgy sem szeretek senkire rátapadni, s másfél másodpercen belül mindenre reagálni. Ezt valamilyen szinten betegesnek találom.

2019. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én sosem csináltam ilyet,

Ha valakivel le akarom zárni a kapcsolatot, akkor azt megmondom.

2019. jún. 2. 15:28
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Akkor én lehet nagyon unalmas vagyok, mert velem szinte az összes pasi ezt csinálta, akikkel valaha randiztam.
2019. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Régebben csináltam ilyet, próbaként. Ha normálisan beszélgettem, gyorsan válaszoltam és érdeklődő voltam, akkor kevesebb lánynak jöttem be, mintha ritkán válaszoltam volna valami egyszavast vagy érdektelent. Ezt a dolgot már több férfi ismerősömtől is hallottam.

Már nem csinálok ilyesmiket, szimplán nincs időm és nem is akarok ismerkedni már így. De tény, hogy szinte mindenki játszmázik időnként, még ha magának nem is szereti bevallani.

2019. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Velem egy lány csinálta ezt, de ő volt, hogy napokig nem válaszolt. Utólag mondta el, hogy kikapcsolta a netet a telefonján és úgy nézte meg az üzenetet,mert így nem írta ki, hogy 'látta' és napokig csak azon agyalt, hogy mit válaszoljon, sokszor nem jutott eszébe semmi és inkább nem is válaszolt,meg nem igazán tudta, h mit akarok tőle és nem akart nagyon belebonyolódni,h csak 1 lány legyen nekem a sok közül, így sokszot inkább kivárta, hogy személyesen találkozzunk. Én meg azt hittem sokáig, h nem érdeklem, aztán kiderült, h odavan értem, azóta már összejöttünk és így utólag röhögünk ezen az egészen, h mennyire félreértettük egymást.
2019. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Itt akármennyire is tagadja mindenki, tapasztalataim szerint a többség így játszmázik, ahogy fentebb is írta valaki, így akarnak érdekesebbnek tűnni. Ami egyébként be is jön, mert agyalok rajta, de hogy ebből a büdös életben soha nem lesz kapcsolat, az is biztos.
2019. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!