Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nálatok jóval keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok jóval kevesebbet kereső nővel is összejönnétek?

Figyelt kérdés

Férfi külföldi( olasz), nő magyar.

Nagyon kedveljük egymást, kezdenek komolyra fordulni a dolgok.


Én is dolgozom, van egy átlagosnál egy fokkal jobb fizetésem, kocsim, albérletem, megveszek mindent, ami kell és jól is érzem magam, szeretem a munkám ( most kezdtem egy szerkesztősègben). Lelkes újonc vagyok.


Ő külföldi egyetemen tanít, a fizetése milliós tétel, forintba átszámolva.



Nekem teljesen mindegy, hogy a férfi mennyiből él, nem az én asztalom.

Engem csak az érdekel, hogy én rendben vagyok. Nyilván, mellette nem rúghatok labdába, bár nem is akarok.

Nagyon kiegyensúlyozott a ( kezdődő) kapcsolatunk. De még nem vagyunk együtt “hivatalosan”. Neki valószínűleg semmi fogalma sincs a magyar fizetésekről.



Nektek okozna gondot, hogy sokkal kevesebbet keres a párotok?



Csak elgondolkodtam, igazából nem is kellene kiírnom, de érdekel mások esete. Kinél hogyan ment ez.



34 N, 42 F


2019. jún. 4. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Igazából nem is egy országban éltek? Te boldogulnál ott, ahol ő dolgozik? Lenne ott is normális fizetésed?
2019. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

A kérdés nem én vagyok. A kérdés másokhoz szól, hogy ki hogyan áll, vagy állna ehhez az ő életében. Bemásolom :


“Csak elgondolkodtam, igazából nem is kellene kiírnom, de érdekel mások esete. Kinél hogyan ment ez.”



Köszönöm

2019. jún. 4. 21:51
 3/19 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, olasz, tanár es milliós fizetése van. Biztos hogy valami maffia tag
2019. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem zavar, általában ez volt
2019. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Szergej55 ***** válasza:
A fizetésen rugózás olyasmi női hülyeség, mint mikor a palik állandóan azon izgulnak, hogy biztos nem néznek ki elég jól. A fizetés valószínűleg neked fontosabb, a férfiak 99%-a nem ezt fogja benned keresni, mint ahogy te is inkább a státuszt és a magabiztosságot helyezed a kinézet elé, extrém eseteket leszámítva.
2019. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3-as:

írtam, hogy forintra átszámolva..

olvassál,dràga.

És a lényeget is megragadtad.

2019. jún. 4. 22:23
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös:

igen, ezt teljesen jól látod.

2019. jún. 4. 22:24
 8/19 A kérdező kommentje:

nekem férfiban az a lényeg, hogy vonzzon, tudjam tisztelni, szeressem és vele akarjak lenni. Anyagilag pedig annyi, hogy magát tartsa fenn és érezze jól

magát. De férfi aggyal nem tudok gondolkodni, ezért kérdeztem meg :-)

2019. jún. 4. 22:27
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem sokat keresek úgyhogy nálam kizáró ok lenne. Mivel nem tudok helyette fizetni, szinte nyomorogva élnénk, nulla utazás, szórakozás, vacak ételek... Nem vágyom rá.
2019. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9:


egyrészt köszi a választ, megértelek!


másrészt:

nem értem az összefüggést. Az én esetemben senkinek nem kell fizetnie semmimet, se most, se később. Én tudom fizetni azt, ami nekem kell. Étel, ruhák, albi, kocsi, szórakozás, hobbik. Ehhez a másik félnek nem tudom, mi köze van. Mint ahogy nekem sincs közöm ahhoz, hogy ő hogyan oldja meg magának.


Összeköltözésnél talán már meg kellene beszélni, ki hogyan gondolja, de szerencsére ennél mindketten szabadabbak vagyunk. Szó sincs közös kasszáról és nálam összeköltözésnél sem lenne. De erről sincs szó.



Én sima párkapcsolatra gondoltam, amikor a kérdést kiírtam.

2019. jún. 4. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!