Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy jól kereső, belsőleg teljesen rendben lévő férfivel aki viszont csúnya arcú?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy csúnya arcú? A tapasztalataim azt mutatják, hogy teljesen rendben lévő, akár még jóképűnek is mondható pasik tartják magukat csúnyának, érthetetlen, hogy miért. (Természetesen vannak kivételek, meg van olyan, aki nekem mondjuk nem jön be, de ez nem jelenti azt, hogy csúnya, mert mondjuk más nőnek meg pont az esete az a típus.)

Szóval mutass példát, kérlek, te mit értesz a csúnya férfiarc alatt.

2018. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem valószínű.
2018. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, tetszik-e nekem az arca attól függetlenül, hogy ő vagy a környezete csúnyának tartja (mert velem volt már ilyen, hogy tetszett). Ha nem tetszik az arca, akkor nem.
2018. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért csúnya és mennyire?


Vannak férfiak akiknek szerintem átlagos az arcuk, a barátnőim szerint csúnya. Volt, akinek az arca egy barátnőm szerint volt helyes, szerintem kisfiús.

2018. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

Nem, mert nem elég nekik ha kiemelkedően gazdag vagy, kiemelkedően jól is kell kinézned.

A személyiséged mellékes.

2018. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Helyes nőként tetszett már ronda arcú pasi nem is egyszer. Nem tudom miért.
2018. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire ronda az arcod és mennyire keresel jól. A külső és az anyagiak együtt adják meg a vonzerődet a nőknél.
2018. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik valamiért az arca, egyszerűen nem tudnám megszokni (ami elég ritka lenne tőlem mert ilyen szempontból nem vagyok válogatós) es zavarna, akkor kétlem hogy bele tudnék igazán szeretni :/
2018. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Nálam fontossági sorrendben magasan a legelső helyen áll az arcnak az én saját külön normáim szerinti szépsége. (A kiéltség pl. nálam alapból kizáró ok, hiába jók a genetikai adottságok.)
2018. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!