Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csábítsam el a főnököm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a főnököm új barátnőjét?

Figyelt kérdés
A főnökömnek van egy új barátnője és nagyon tetszik nekem. Formás, csodálatos arca van, gyönörű haja és nagyon-nagyon kedves. Nem illik a főnökömhöz, jóval fiatalabb is nála! Hogyan csábítsam el? Szerintem én is tetszem neki, ma is bent volt és többször rám mosolygott!
2019. jún. 5. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A felmondásoddal a pasija asztalán, ha ezt komolyan gondolod.
2019. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Rád mosolygott? Többször? Remélem megvetted már a gyűrűt is. Azért mert valaki rád mosolyog egyáltalán nem jelenti azt, hogy tetszel neki..hány éves vagy, 12?!


Szerintem egy verzió létezik: rányomulsz, elutasít, elmondja a főnöködnek, aki megválik tőled. Ha ez lesz, kérlek írd meg :D

2019. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén... Mi a francnak kell beleártani magad csak azért két ember boldogságába, mert neked éppen szúrja a csaj a szemed (te meg gondolatba a csajt)? Maradj csak a gondolati síkon meg.

Temérdek hal van a tengerbe, de neked pont az kell, vágom én, nem kellemes dolog, de gondolj bele a már a fordított helyzetbe:D

Milyen jogon ítéled te meg, hogy ők egymásnak valóak-e? Benne vagy a kapcsolatukba? Tudod, milyen szellemi értékek fontosak nekik a kapcsolatukba, hogy mik képviselik ő náluk a boldogságot? Neked se tetszene, ha valakin észrevennéd, hogy az aktuálisan gyönyörű barátnőd méregeti, plusz jártatja a száját és méregeti a kapcsolatotok, hogy ti mégis mi a francot kerestek együtt.

Ha két ember boldog, nem lehet nyugtot hagyni nekik? Persze egy erős kapcsolatba nem tud bekavarni egy harmadik fél, vagy ha sikerül is, akkor se annyira, hogy szétválassza azt.

Én csak azt nem értem, hogyha már tudod magadról, hogy erőteljesen vonzódsz a személyhez, de FOGLALT, akkor miért nem tiszteled meg azzal őt is, hogy talán nem szarsz bele a boldogságába, mert neki ESETLEG így jó?

Ember vagy, egy tudatos lény, pont azért, mert nem az ösztönöknek élünk csak, hanem van agyunk és következetesen, racionálisan cselekszünk. Ez viszont önzés, felettébb nagy. És itt botránkozom meg, hogy a tudatodig minden eljut, és talán dönthetnél úgy is, hogy hadd maradjon ez a két szerencsétlen boldog, de ehelyett megszületett ez a kérdés. Csak én maradtam meg humánusnak?

2019. jún. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Miben tudsz többet felmutatni?

Jobb karrier, több pénz, a tenyereden tudod hordozni?

Vagy csak annyit, hogy fiatalabb vagy?


Egyébként te írod, hogy nagyon-nagyon kedves. Ebben az esetben nem jelent semmit, hogy rád mosolygott, és nem flegma pofával néz egy munkatársra.

2019. jún. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sehogy, de legalábbis új munkahelyet kell majd keresned
2019. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a szégyen mikor a munkahely nyomija elkezdi stírölni a főnök nőjét :D Mindenki rajtad fog röhögni azért fogsz felmondani.
2019. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges , hogy jobb vagy mint az elhízott főnök , csak a csaj a pénzt nagyobb motivációnak tartja a párkapcsolatra mint egy jobb kinézetű férfit.
2019. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Na, megjött az első nőket degradáló komment...miből gondolod, hogy a főnöke elhízott és hogy a kérdező jól néz ki? :D
2019. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a nő nézegeti feltűnően többször akkor nyilván nem közömbös számára.
2019. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!