Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

15 éves koromban jöttem össze életem nagy szerelmével, 17 éves koromban szakítottunk, és még 6 évig szerelmes voltam belé, pedig soha többet nem láttam. Volt 4, egy éves kapcsolatom is azóta, de szerelemnek nyoma sem volt..Üresnek éreztem magam, úgy érzem átbasztam mindenkit ezzel, mert másba voltam szerelmes..De mit tehettem volna? Megölt a magány, és próbálkoztam, hátha szerelembe esek..

Most, 26 évesen, megismertem egy pasit akinek kb 1 hónap nem kellett hogy magába bolondítson. Eredetileg, mivel eldöntöttem hogy soha többet nem járok senkivel, mert tudom, hogy nem megy szerelmesnek lenni, anélkül pedig nem akarok semmit, egy szexkapcsolatot kerestem.. Találtam egy szörnyen jó pasit, intelligensnek és kedvesnek bizonyult..2 hónap szex után szerelmet vallottunk egymásnak, itt már őszíntén éreztem, hogy van remény számomra a szerelemre.

De közben féltem bele mászni, szerintem ő is gyászolná a szabadságát, és valahogy nem birunk egymás nélkül meglenni, de nem akar kapcsolatot tőlem..Azt mondja szeret, hogy tökéletes lennék neki, és el tudná velem képzelni az egész életét, de nem mer bele mászni egy kapcsolatba..

Apszolút nem lennék ennyire naív, és sosem rohannék pasi után, de félek, ha eddig senkibe se lettem szerelmes, megint nem fogok egy ideig. Öl a társas magány már évek óta. Egy ideig vártam, hogy jöjjön magától anélkül hogy várnám, de amint belép egy nagyon nagyon jó pasi, extra csoda nagy szívvel, egyszerűen nem dobban meg a szívem. Hozzáteszem, pasi még sosem vágta át az agyam, tehát nem az áll a háttérben, hogy nem tudok bízni senkiben..

Kérdésem végül is az lenne, hogy nőként, egy ilyen helyzetben, megéri-e küzdeni egy olyan pasiért aki nem küzd érted, és elengedett már?

Szeretném én is átadni ezt az érzést valakinek, ha már pár évente jön egy ilyen szívdobbanásos rózsaszín köd, nem merem elengedni..nem akarom!


2019. jún. 6. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Pedig éppen most baxxák át az agyad, jó reggelt. Dehogy a kapcsolattól fél. Csak attól, hogy veled kell kapcsolatban lennie. Téged dugni kényelmes, de többre nem kellesz. A többi meg no comment, 26 évesen...
2019. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

25 vagyok, nem küzdenék érte. Az a baj ezzel hogy a pasi szerintem vagy hazudik, vagy tényleg gyáva. A mai világban már mindenki ezt mondja jaj nem fér bele egy kapcsolat most az életembe. Jaj félek hogy mi lesz.


Mégis mi lenne? Megmondom én mi a gond, az hogy az emberek félnek felelősséget vállalni a tetteikert és a masikert..


Kis herceg tessék elolvasni. Benne van egyszer s mindenkorra felelős leszel azért akit megszelidítesz. Na ezt nem akarják az emberek. És így sajnos a rengeteg szép dolgokból is kimaradnak.


Emellett lusták és jobbnak látják a kötöttség nélküli életet. Pedig nagyon is jó tud lenni egy társ.


Mindenesetre én hagynám, én egy férfinek sem könyörögtem soha és ezután sem fogok. Aki engem akar az tesz értem.

Csak félelemből ne legyél vele. Lesz majd hozzád való ha épp nem is ő. Ezt hidd el nekem.

2019. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem hiszem, hogy kamuból mondaná, hogy szeret..Szexelni mennék anélkül is, nem vagyunk tinik, hogy szerelmet kelljen hazudjon azért, hogy lefeküdjek vele. Ezt ő is tudja..

Ez a kis herceg nagyon is igazat mond...:(

Lassacskán, 10 éve nem volt részem érzelmekkel teli szexben, csak dugásban kb.

Most végre találtam valakit, akit őszíntén szeretek, ha elengedem, nem találok még egy ilyet 10 évig, mi lesz velem?

2019. jún. 6. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Jovan hagyjuk mar a napi kamut xD amelyik ferfi szeret az nem fel a kapcsolattol

Csak dugas ennyi vagy neki

2019. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Riki miller válasza:
35%
jártám már én is úgy hogy olyan csajt hódítottam hogy nem is kellett , de jó érzés volt látni hogy mennyire boldog ezért valamit én is el kezdtem érezni ,de legbelül nem voltam boldog úgy hogy szomorú vólt a vége, de persze nem minden hejzet egyforma...
2019. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mi nem tetszett a valaszomon egyeseknek de tok jó hogy ide az ember tanácsot adni jár fel és lehúzzák.


Hát figyelj ülj le vele konkrétan mond el neki mit szeretnél és értesd meg vele hogy nem kell mitől tartania. Ha nem jön össze a dolog attól még ne keseredj el ennyire. Nem tudhatod ki mikor toppan be az életedbe.


2es voltam

2019. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Fél tőle...mi a csudától fél? Próbáljátok meg, mert ha jó mindketten nyertek, ha meg nem akkor sem lesztek rosszabb helyzetben mint most, nem igaz?


Nekem is az ugrott be a leírás alapján hogy dugni van bátorsága ennek a nagy legénynek, de ahhoz már kisfiú hogy felvállalja a kapcsolatotokat. Biztos szerelmes, te jobban tudod, de szerintem aki szerelmes az nem így viselkedik.

2019. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Én neked megköszönöm, és ment a pipa az összes válaszodra. De egyébként se törődj vele, nem számít semmit hogy 40% vagy 80%-ban adsz helyes választ..én úgy is csak olvaslak:) És köszönöm, le fogok vele ülni beszélgetni, majd megírom ide mi lett...
2019. jún. 7. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?
2019. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendben remélem sikerrel jársz, majd írj :)
2019. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!