Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi baja lett a barátnőmnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lett a barátnőmnek? Miért húzta el magát, láttam rajta hogy akarja mi baja lett?

Figyelt kérdés

Csokoloztunk már majdnem szexeltunk ő is akarta simogtott is utána meg csak úgy elhuzta magát kérdeztem tőle mi a baja nem válaszolt. Mar nem szűz.

Velem még nem feküdt le

19 éves, én 23


2019. jún. 6. 23:22
 1/6 Fruzs33 ***** válasza:
86%
Meggondolta magát.
2019. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl gyors volt neki, vagy még nem készült fel rá.
2019. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát, vagy éppen elragadta a hév, vágyott rád, aztán eszébe jutott hogy már van 2 napja is hogy borotválkozott, és borostás, vagy éppen az, hogy nem elég szép bugyit vett fel, vagy akármi. Legalábbis az első alkalmat halasztottam már el ilyen miatt, mert éppen egyáltalán nem terveztem, hogy lefekszünk.
2019. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem szortelenitette a nunust.
2019. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Húzza az agyad.Eszébe jutott,hogy még nem kaphatsz meg mindent azonnal.
2019. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de nekem rohadt kiábrándító lenne ez. Nem valószínű, hogy próbálkoznék legközelebb is. Amúgy szerintem szűz, csak kamuzott.
2019. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!