Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatban vagyok, de a barátnőmnek van közben pasija. Nem tudom, ezt meddig akarja húzni, de én már kivagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy engem jobban szeret, de még nem tudja elhagyni a pasit, mert őt másképp szereti. Szinte mindig együtt vagyunk, vele meg heti egyszer találkozik max, nekem ez mégis rosszul esik. Egyikünknek sem volt még ilyen kapcsolata, csak egyszerűen elkezdtünk egymásba szeretni. Nem tudom, mit tegyek.

22/L



2013. jún. 7. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
El kéne döntenie, hogy mit akar. Lényegét tekintve ez is ugyanúgy több kapcsolat, mintha mindenki heteroszexuális lenne.
2013. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy az Regi? (Éjjel-nappal bp)xD
2013. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Rá kéne venned, hogy döntsön! Ha nem bírod ezt a kicsit erre, kicsit arra állapotot! :(

Muszáj, mert ez így neki halál kényelmes, hogy nem kell döntenie, bármit megtehet! Valószínűleg Ő biszex, és szüksége van mindkét nemre...

2013. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első, pontosan, ringyó vagyok és élvezem:)


Neki szerintem nem kényelmes, de a sráccal már 4 éve jár és valamit még szeret benne. Olyan, mintha ott sem lenne, de mégis rosszul esik.

2013. jún. 7. 19:49
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha nem kényelmes, miért van vele (sráccal)? :D Valami csak van! :D Nem járnék olyannal, aki hidegen hagy :D

Tuti, hogy igényli a pasik társaságát is, különben szó nélkül ki tudná tenni a szűrét :(

2013. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha már 4 éve együtt vannak, akkor valószínűleg megszokásból van már csak vele. Megszokta, hogy a srác mindig mellette állt és emlékszik azokra az időkre amikor még boldog volt vele. És emiatt nincs szíve otthagyni a srácot valószínűleg.

De beszélj vele szerintem, hogy te ezt akkor sem bírod tovább, és meg is értelek (első exemnek másfél éve volt pasija amikor összejöttünk, aztmondta majd szakít vele engem jobban szeret blabla, és én se bírtam, hogy osztoznom kell.)

18/L

2013. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kolosszus22 ***** válasza:

Azt írtad ringyó vagy és élvezed, akkor nem értem miért probléma ez neked!? :D

A barátnőd igényli a kukit is, ez van, megszoksz vagy megszöksz!

2013. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én felpofoznám. Ha pasid lenne, aki azt mondaná, hogy nem tud lemondani a másik barátnőjéről, mit gondolnál?
2013. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért nem tudja elhagyni a pasit, mert biszexuális, és ezáltal oké, hogy Téged jobban szeret, de nem tud mit csinálni, pasi is kell neki....
2013. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezeket a buta tévhiteket. Attól, hogy valaki biszexuális, nem lesz kényszeresen hűtlen.
2013. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!