Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennyi találkozássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi találkozással működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ő dolgozik és mellette suliba jár, én még suliba fogok járni ősztől.

A probléma, hogy nagyon messze vagyunk egymástól.

Kb. 350km-re.

Egy éve vagyunk együtt, de 3 hónapja már nem lakunk sajnos egymás közelében.

Mindketten a szüleinkkel lakunk és összeköltözni még nincs lehetőségünk.

Most hogy nyár van hetente találkozunk. Van hogy csak hétvégére, de van hogy egész héten vele vagyok.

Viszont ha jön a suli lehet csak 2 hetente fogunk tudni találkozni péntektől vasárnapig.

Őszi, téli, tavaszi szüneten fogunk még egyhuzamban.

Nyáron pedig hasonlóképpeb mint most.

Ez 3 évig menne így, mert nekem annyi a suli.


Ő addig gyűjt, dolgozik. Én is igyekszem dolgozni, csak most nincs rá lehetőségem.

Utána közös a cél és összeszeretnénk majd költözni. Még dolgozni, majd esküvő, gyerekek stbstb..


Szerintetek működhet? Nagyon szeretem őt és tudom, hogy ő is engem. Csak szeretnék kérni külső megerősítést, hogy működhet -e vagy sem.


21L 21F



2019. jún. 7. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fölösleges pazarolnotok egymás idejét.
2019. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem
2019. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Mi pont így vagyunk. 1 éve voltunk együtt, amikor végzett és elkezdett dolgozni 250 kmre távol. 1 éve vagyunk távkapcsolatban, de minden hétvégén találkozunk és van, hogy eltöltök 1-1 hetet nála, a szüneteket, gyakorlatokat. Még 1 évig így fog menni. És működik,nagyon jól megvagyunk, bár sokat utazunk, de ennyit megér :D

Csak rajtatok múlik!

24N 25F

2019. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menne. Anno mikor egyetemre mentem Pestre akkor a barátom meg Pécsett volt egyetemista. Hétvégente találkoztunk simán működött szerettük egymást tehát nem volt gond. De neked kell tudni hogy így jó e vagy sem
2019. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok a kapcsolatot, akkor menni fog :)
2019. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!