Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek elhunyt a párja: hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek elhunyt a párja: hogy léptetek túl, sikerült egyáltalán? Lett utána új párotok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Legalább annyit leírhattál volna, hogy mennyi ideig voltatok együtt és hogy hány éves vagy
2019. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
# 1 - A kérdés szempontjából teljesen irreleváns.
2019. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Haverom discoban összejött egy ápolónővel akinek volt párja a karjai közt halt meg. Barátnői rángatták ki bulizni. Nem volt józan a lány de azt mondja haverom nagyon szeretetéhes volt. Nem tudom végül mi lett velük.

Nagybátyám nemzetköziben buszozott volt egy utasa válófélben lévő szintén ápoló nő 2 gyerekes anyuka. (15 20 éves fiúk). A pasi rákban halt meg hiába váltak csak a nőtől fogadott el ételt ápolást. A nagyobbik fiú elfogadta a kapcsolatot nagybátyámmal a kisebbik eleinte nagyon ellenezte aztán nagyon megszerette.

2019. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 egy vérbeli csicska vagy
2019. jún. 10. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!

Érdemben nem tudok válaszolni..de biztos, hogy csak az idő segít :(

2019. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hónapja veszítettem el a vőlegényem. Én még mindig a sokk hatása alatt vagyok, nem tudom elhinni, se felfogni a dolgot. Azt érzem, hogy nekem csak ő van, és lesz is, mindenki azt mondta, hogy egymásnak vagyunk teremtve. Igazából én nem is akarok túllenni a dolgon, sem most, sem később. Azt gondolom egyébként, hogy ezen soha nem is lehet igazán túllépni, maximum együttélni a dologgal.

Persze van akinek sikerül új életet kezdenie, de szerintem az maximum csak hosszú évek elteltével lehetséges.

2019. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!