Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfinak elég az, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak elég az, ha a nő csak a szerelmét és magát tudja neki adni?

Figyelt kérdés

Csinos vagyok, szép arcom van, szeretem az életem és a munkámat is. Van egy kis albérletem és használt kocsim.

A fizetésem átlag alatt van picivel, nem lehet belőle lubickolni, de magamra elég.


Én jól elvagyok amúgy, de egy férfihoz képest szegény vagyok.

Nem tudok vele utazgatni és drága ajándékokat sem tudok venni.

Viszont nagyon tudok szeretni és ezt ki is tudom mutatni.



A férfiaknak mennyire fontos, hogy a nő azonos anyagi szinten legyen velük?


2019. jún. 11. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Családalapítás szempontjából fontos, de egyébként számomra annyira nem az. Ajándékra nincs szükségem, utazni lehet úgy is, hogy nem költ milliókat az ember.
2019. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfontosabb szempont mindig az volt, hogy jól érezzük magunkat együtt
2019. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon értékelem ha van egy nőnek is egzisztenciája, hiszen annyival is könnyebb lesz. De pontosan fogalmaztad, a barátnőm magát adja, ez a legértékesebb.
2019. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

"

Én jól elvagyok amúgy, de egy férfihoz képest szegény vagyok"


Istenem, mint ha nem lenne sok alig kereső pasi.

2019. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

A nyiminyomiknak nem elég, azok képesek lennének a barátnőjük nyakán lógni.

Egy férfi megteremti a családhoz szükséges anyagiakat, biztosítja a jövőt mindannyiuk számára.

Jóideje ez így működik, és fog is, a továbbiakban.

2019. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Eddig mik a tapasztalatok kérdező? Gondolom az hogy elején könnyű ( válogatsz orrba-szájba)de amint hozzászokik valaki hogy bármikor rádfekhet akkor már nehéz vele 1-ről a 2-re jutni mert lehúz azzal hogy ennyi meg annyi lé kéne egy családhoz. Kitaláltam?
2019. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért, csak az a férfi aki utazgat és drága ajándékokat vesz? El akarod tartatni magad a szép arcoskáddal. Pedig neked is ott lehetett volna a lehetőség hogy valami komolyabbat elérj mint mindenki masnak, csak te inkább a külsőddel foglalkoztál. Nem tudlak sajnálni
2019. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Engem pont nem érdekel a nő fizetése. Legyen szép, értelmes és aranyos. Ez a három dolog is nagyon ritkán jön össze, ha még a fizetést is figyelném... 😅


~ 1,3 millió nettó

2019. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

szűz vagyok, nem volt még szerelmem, de férfiak mindig lézengenek körülöttem, úgyhogy kb. senki nem találta el.

De a kérdésemnek ehhez sok köze nincs.



A kérdésem elméleti, de az “ aggályaim” aktuálisak.

2019. jún. 11. 23:37
 10/14 A kérdező kommentje:

7-es eléggé magából indult ki.

Az utazást, stb azért említettem, mert szinte küldöldiekkel vagyok körbe véve ( amivel semmi bajom) és hozzám, magyar fizetéshez képest még a legegyszerűbb pasi is jobban keres. Náluk egy-két külföldi utazás alap.

Magyar fizetéssel nekem nem alap.

2019. jún. 11. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!