Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem tudtam már nagyon régóta szerelmes lenni, mert érdemtelen nőkkel voltam?

Figyelt kérdés

Volt néhány barátnőm. Az első után egyikkel sem voltam ugyanúgy szerelmes. Az utolsóval, ami egy évvel ezelőtt volt, már egyáltalán nem is voltam szerelmes, csak valamiféle fellángolás volt, pedig tökéletesnek láttam ezt a lányt. Azt hittem nem tudok már szerelmesnek lenni.

Ezután találkoztam egy másik nővel néhány hete, akivel nem sok mindenben egyeztünk, de rávilágított arra, hogy valójában egyetlen dolog megléte számít nekem (egy bizonyos közös érdeklődési kör). A kinézete alapján olyan nő volt, akinél tulajdonképpen nem is próbálkoztam volna, mert úgy gondolom, hogy fényévekkel jobban néz ki nálam, és semmi esélyem nem lenne. Az a kategória, akire mindenki objektíven azt mondaná, hogy 10/10. Mégis érdekeltek voltunk egymásban egy ideig.

Őt tudtam volna szeretni, szerelemmel, úgy mint régen. Neki meg akartam felelni, a kedvében járni, azt akartam volna, hogy felnézzen rám, alig tudtam a jelenlétében viselkedni, nem tudtam mit mondjak... egy totális hülyét csinált belőlem, holott azt képzeltem, hogy ennél azért már komolyabb vagyok. Úgy viselkedtem körülötte, mint egy tizenéves kisfiú. Szeretni tudtam volna, úgy, ahogy szeretni akarok.


Miért lehet ez? Egyszerűen csak azért nem tudtam volna eddig senkit sem így szeretni, mert habár magamhoz illőnek tekintettem őket, nem voltam tőlük elájulva? Azért, mert nem gondoltam rájuk úgy, hogy lehetetlen lenne megszereznem őket?



2019. jún. 21. 03:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Elolvasva,amit írtál nekem nem az jött le,hogy nem, az a baj Te nem voltál szerelmes,hanem az,hogy Ők nem viszonozták ezt.
2019. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!