Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkednétek egy táborban ha ott lenne az illető aki 2 éve nagyon csúnyán elutasított?

Figyelt kérdés
Lesz*rnád direkt, vagy inkább öfülnél ha látja, hogy virulsz nélküle is?
2019. jún. 23. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én az ilyen személyeken keresztülnézek. Sőt igazából mindenkin, akit nem kedvelek, szóval mégcsak fel sem tűnne :D
2019. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Levegőnek nézném.
2019. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem foglalkoznék vele, észre se venném.
2019. jún. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Passzolok. Felnőttként nemigen járok táborba.
2019. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg közös ismerősök által a pár méteres közeletekben lenne?
2019. jún. 23. 00:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem figyelnék rá. Nyilván nem rúgnám fel, de nem is foglalkoznék vele.
2019. jún. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


Nagyon nem ismersz :D Én lazán átnézek másokon, még akkor is, ha pont mellettem van és egyedül a vészhelyzet az ami kivétel, az mindegy, hogy pont egy haverral/baráttal dumál, egyszerűen rá se nézek, mintha ott se lenne, de nem feltűnően, hanem mintha tényleg észre se venném.


Tudom ez nagy gonoszság valamilyen szinten, de én csak simán semlegességnek tartom. De ha akarnak bármikor változtatok ezen, de erről nem én döntök.

2019. jún. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy tennék mintha mi sem történt volna. Szemrehányást nem tehetsz neki. Duzzogni butaság mert elrontod a saját szórakozásodat. Ha szemétkedsz vele, akkor meg pofán verhet.
2019. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ez a 2 opció van... az egész megfogalmazás olyan, mint egy durcás kisgyereké. Nem direkt leszarnám és nem próbálnék az arcába tolni semmit. 2 lépés távolságot megtartanám, de nem lennék direkt szemét vele.
2019. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!