Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Voltatok már úgy szerelmesek hogy épészel a hátatok közepére kìvántátok az illető?

A csaj sötét mint az éjszaka. Nem akarok lekezelő lenni vele de szörnyen buta és naiv. Ugyanakkor szörnyen egoista is. Idegesìtő és be nem áll a szája. És bizonyos egészségügyi gondjai miatt több törődést igényel mint egy normális ember.

Sosem jönnék össze vele mert jól tudom hogy a hűség számára nem sokat jelent ês már a bizalmat is eljátszotta. Mégis valami húz hozzá. Én sem vagyok normális?

Keress kérdéseket hasonló témákban: , őrület

márc. 13. 16:27  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Legalább jól néz ki?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont márc. 13. 16:30 Privát üzenet
Gondolom van egy erős szexuális kisugárzása. Én is jártam így, egy nárcisztikus pojáca, számomra kifejezetten unszimpatikus, bár van szimpatius oldala is, de életemben nem voltam még ilyen szerelmes. Ez a típus mindig taszított és nem tudom, mi történt velem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont márc. 13. 16:30 Privát üzenet
Amióta van elég önismeretem ahhoz, hogy simán meg tudjam különböztetni az erős szexuális vonzalmat és a hormonjaim játékát az igazi érzelmektől, nincs ilyen.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont márc. 13. 16:39 Privát üzenet

Szerintem ez valami perverzó nálad.

Ha buta mintaz éjszaka, az egy dolog, De írod, hogy nem is hűséges, a bizalmad is eljátszotta. Hát így kicsit gáz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont márc. 13. 16:43 Privát üzenet
szerelmes se voltam, csak manipulált, és nem bírtam kilépni, elhitette velem,hogy másnak úgyse kellenék, így ragaszkodtam ehhez a baromsághoz. Már hányok a gondolattól, hogy ez hozzámnyúlt és dugott

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont márc. 13. 16:43 Privát üzenet
Tyű hát erre nem tudok mit mondani. Te dolgod

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont márc. 13. 16:47 Privát üzenet
'Épészel' nézve te sem lehetsz valami okos. Csórikám mekkora egy férget fogott ki a személyedben.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont márc. 13. 16:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#7 Te másik műsort nézel?

Értelmezted egyáltalán a szöveget?

Semmi rosszat nem tettem ellene. Egyszerűen a személyisége és az undorìtó viselkedése miatt tudom hogy nekem nem kell.

# 8/11Időpont márc. 13. 17:06 Privát üzenet
Kihívást látsz benne 🤭

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont márc. 13. 17:07 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Volt egy exem, akinek erősen sub beállítottsága volt, és iszonyú jó kerek feneke amit imádok. mind a kettő nagyon izgatott. Miközben a csaj egy ostoba buta pic.a volt, olyan igazi ki nem állhatom típus. De a szex rohadt jó volt vele.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont márc. 13. 17:37 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek van most olyan ember aki tetszik, vagy akár szerelmesek is vagytok belé, de az illető foglalt?
Felmeritek vállalni azt, hogy szerelmesek vagytok ha olyan ember az illető akit a többség nem tart "szépnek"?
Történt már veletek hasonló? Évekkel ezelött nagyon szerelmesek voltatok valakibe, de szét mentetek, mert az illető nem szeretett eléggé.
Volt már veletek olyan, hogy egy olyan pasiba voltatok szerelmesek, akiről tudtátok, hogy nincs jövője a kapcsolatnak, hogy rossz döntés vele szerelembe esni? Esetleg olyan volt,...
Volt már úgy, hogy kockáztattál, kiléptél egy kapcsolatból, mert nem voltak beléd szerelmesek, és pont azért lett beléd az illető, mert megtetted ezt a bátor lépést, hogy elhagytad?
Amikor szerelmesek vagytok mit éreztek? És hogy az illető nagy ŐŐ?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!