Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Le tudnátok esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Le tudnátok esetleg írni nekem, hogy milyen érzés szerelmesnek lenni egy nőbe?

Figyelt kérdés

El sem tudom képzelni, mit lehet szeretni a nőkben. Én is nő vagyok, és néha saját magam kergetem az őrületbe, egyszerűen a legtöbbünknek a vérében van a hiszti. Szomorú ezt beismerni, de én nem tudnék együtt élni egy barátnőmmel se, pedig imádom őket, de akkor is.


És hetero vagyok, így nem értem hogyan lehet beleszeretni egy nőbe. Mert amit én szeretek a pasikban, az általában nincs meg a mi nemünkben: bátorság, olyan igazi jó humor, védelem, mély férfias hang és egyfajta varázslatos zárkózóttság, az érzelmek diszkrét kezelése, ami vonzóvá teszi a férfiakat. Az általam ismert szerelem érzése az ezekből jön létre, és nekem ez mindig egyfajta megmagyarázhatatlan jóleső érzés, hogy megvéd a pasi és úristen de oda vagyok érte, meg amikor megölel akkor befed az egész testével, babusgat és szeretget.


Milyen a szerelem másik fele, amikor nők iránt táplált érzésekről beszélünk? Konkrét testrészeket is szerettek, mint pl nők vonzódnak az eres kezekhez vagy széles vállakhoz? Mondjuk ez kevés a szerelemhez, de ilyen apróságokat imádsz a párodban amikor már együtt vagytok.


Nos férfiak?



2019. jún. 26. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A te véredben az idiotizmus is benne van, azért kérdezel ilyeneket.
2019. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Jó :)
2019. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves első, az biztos, ahogy említettem magamat is hülyének tartom néha;)
2019. jún. 26. 23:52
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Nehezen lehet érzelmileg felfogni inkabb logikusan! Most pl te a férfiakat és a férfi tulajdonságokat szereted én meg a nőket és a nőies tulajdonságokat én is szeretem a haverokat jo velük minden de sosem :D ahogy írtad! :D


Igy alakult ki az élet! De hogy mit érzek? Elég nehéz szavakba önteni! De meg próbálom...


Képzelj el egy gyönyörű vad rózsát a puszta közepén ahogy mind két kezeddel meg akarod markolni de mivel ez egy vad rozsa ezért tele van tüskékkel de ennek ellenére sem engeded el csak markolód amig tovább már nem tudod! Kb ilyen érzés jelen pillanatban!


De hogy konkrétan mi vonz? Persze női kezek karcsú vállak csípő jo fenek formás mellek a hosszu nyak a lábak combok az arc az ajkak a haja a szemei maga a bőre a mosolya és a hangja!


Meg hogy miért szeretem? Olyan esetlen és sokszor ügyetlen de nagyon erős az életben! kicsi apró védelemre szoruló (a férfiak többségében kiváltja a dns be táplált kódokat!) vicces jo a humora kedves képes az érzéseiről beszélni a neveteset és a beszéd stílusát pedig egyszerűen imádom!


Kb olyan érzéseket vált ki belőlem hogy küzdjek tegyek erőfeszítéseket csinaljam ne adjam fel védjem meg a világ mocskos dolgaitol legyek ott mellette a nehéz-fájdalmas pontokon a legjobb formámban lásson mind fizikailag mind szellemileg és mind erkölcsileg... ha szomorú egyszerűen meg akarom szüntetni minden fájdalmat különben ugy érzem szét szakad a szivem.... kb ilyen...

2019. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Aranyossag (ebbe egy kis hiszti is beletartozik akár), gyengédség, finomság, szépség, az hogy felnez rád már pusztán fizikailag is. Én a te oldaladat nem tudom elkepzelni, ez a védelem, babusgatas, mint ha egy kis kedvenc háziállat lennél, persze en szeretem csinálni, hisz olyan aranyosak, csak a másik oldalt lenni, hát nem lennék, de nyilván hisz ezért vagyok férfi. Férfi férfival egyébként jobban kijön, mint fordítva, akár lakotarsakkent is, pláne ha haver, attól függetlenül a hideg kirazza az embert a gondolattól is, hogy babusgassa, fölötte legyen valami másik férfi.
2019. jún. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

"bátorság, olyan igazi jó humor, védelem, mély férfias hang és egyfajta varázslatos zárkózóttság, az érzelmek diszkrét kezelése, ami vonzóvá teszi a férfiakat."


Ezek nem nemi jellemzők!

Én nő vagyok, bátor, védelmező és jó humorú, az érzelmeket diszkréten kezelem.

A férfiakban a cserfes, lágy, magas hangú, hisztis tetszik.:)

2019. jún. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Számomra egy intelligens, hagyományos nő vonzó, aki képes beismerni, hogy szüksége van egy férfi általi uraltságra, és a modern nőkkel ellentétben ténylegesen nőies, nem pedig a férfiakhoz hasonlítja magát, és az alapján határozza meg az értékét (mint ahogy a feministák teszik). Teljesen behódol a férjének, bízik a döntéseiben és megítéléseiben, és nem próbál követelni vagy parancsolni, hanem helyette javasol és érvel. Egyfajta megrendíthetetlen hit és hűség a férfiban/férfihoz az, ami egy nőt a legvonzóbbá tesz számomra. Olyan nővé, akit el akarok venni, és akihez a legjobb akarok lenni, és akinek az érdekeire a saját érdekeimként tekintenék (hiszen azok is).


Ez a fő. A tettek szintjén ez gondoskodásban, kedvességben, engedelmességben és tetszeni akarásban nyilvánul meg, illetve abban, hogy igyekszik fenntartani a szerelmet (persze a szerelem mindig jön és megy, ezért nem kell rajta túl sokat izgulni, és ez nem is lehet alapja egy házasságnak).


Ahogy régen mondták, a férfi Isten dicsősége, a nő pedig a férfi dicsősége. Az ilyen nő az, akiért érdemes megküzdeni a sárkánnyal. :)



22/F

2019. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Tehát lényegében azok fogják meg a többséget, akik elesettek, és akarat gyengék? Számomra az ilyen emberek jellemtelenek... Biztosan nem süllyednék ennyire le, nőként. Felháborító.


N/26

2019. jún. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

7-es csak szólok akkor minimum neked ezt kell nyújtandó amit te elvarsz mert egy büdös no sem fog csak ugy nyakperecet hordani a kedvedért mondom ugy hogy férfi vagyok.... te csak egy olyan lyukat akarsz akit kényes kedved szerint használhatsz... mivel a való életben nem jutsz hozzá a nőkhöz... és nem is fogsz ilyen mentalitással...


Meg a szerelmet mindkettőtöknek kell fent tartani! Egy kapcsolat nem erről szol... hogy csak kapni kapni kapni akarsz adnod is kell erte valamit a farkadon kivul hulye gyerek...


Nem is azt kéred hogy egy olyan nőre van szükséged aki szeret megbecsül nem.... hanem egy olyan aki férfi behodoltságot akar... meg aki tőled függ miközben saját magadat alig tudod szerintem eltartani... 😅😅😂😂😂 meg rendíthetetlen hit és hűség!!??? 😅😂🤣 azokat mind ki kell érdemelni te baromhuszár!

2019. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja amugy 20f
2019. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!