Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meneküljek az ilyen férfitól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek az ilyen férfitól? Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Van egy fiu (21 eves) es 8 eve vagyok bele szerelmes, én most 18 éves vagyok. Mindig is egyfajta elerhetetlen ferfi volt a szememben, egyaltalan nem nagykepusegbol de szinte mindenkit megkaphattam, o megse nezett ram soha ugy ahogy en akartam volna, kis flortolgeteseken kivul nem nagyon vett figyelembe. Par napja osszefutottam vele egy barban es valamilyen felindulas kovetkezteben, minden mindegy alapon elmondtam neki mit erzek iranta, milyen regota. A legnagyobb meglepetesemre a fiu ledobbent, nem tudott rola, szerintem o volt az egyetlen aki nem tudta.. lattam rajta hogy nehez helyzetbe hoztam es elbizonytalanitottam, mondta hogy ezt meg beszeljuk meg. Sor is kerult a megbeszelesre, tegnap este talalkoztunk es beultunk beszelgetni. Elmondta nekem hogy sokat jartam a fejeben az az este ota es “duhos” is volt ram hogy ugymond megzavartam a nyugodt szingli eletet. Iszogattunk es vegigbeszeltuk az estet, de nem szerettem volna semmi tobbet, nem is volt tobb nehany kacer erintesnel.

Azt mondta hogy nem szeretne most senkivel semmilyen kapcsolatot egyresz mert elvezi most ezt az eletet, bulizast mert a hetkoznapokban nagyon sokat tanul, orvosnak keszul, nagyon intelligens fiu. Masreszt azert sem szeretne mert tudja hogy meg nem erett egy kapcsolatra es tudja hogy nem tudna azt nyujtani egy nonek amit az megerdemelne, es nem mukodne a kapcsolat, az elozo kapcsolata is ilyen okok miatt ment tonre. De ugyanakkor felmerult bennem, hogy vajon ha lenne egy lany akit tenyleg szeret azert megiscsak kuzdene es akkor meg lehet hogy nem en vagyok az a lany szamara.Ehhez kapcsolodoan ami talan a legnagyobb aggodalomra ad nekem okot hogy o az a tipus aki nem annyira kepes a szeretetre foleg a szerelemre, ha szakitott is a baratnojevel az mindig azert volt rossz neki mert a lanynak okozott fajdalmat, de benne egyszeruen nincsenek meg azok a mely erzelmek amik elengedhetetlenek egy kapcsolathoz. Soha nem volt meg szerelmes es en nem latom rajta hogy valaha is az lesz, egy nagy attoresre var, egy erzesre ami talan nincs. Nem tud ugy szeretni, nem tudja ugy kimutatni, nagyon nagyon a fejere tamaszkodik a donteseit illetoen. Regota ismerem es ugy gondolom hogy o egy ilyen tipus, de persze ez egy lanynak hatalmas kieses muszaj hogy erezze hogy fontos a ferfinak es hogy szereti ot, ezzel a fiuval ezt nehez lenne. Ehhez meg az is hozzatartozik hogy egyenlore nem biznek meg benne 100%ig, senkinek nem akar rosszat, tudom hogy nagyon joszandeku, de megis kicsit kihasznalja hogy az osszes no a tenyerebol eszik es flortolget, jatszadozik, ez akkor is elofordult vele mikor kapcsolatban volt. Egyszoval elvezi most a fiatal szingli eletet es kisebb kalandokon kivul ugy latom hogy nem akar tobbet. Azt mondta hogy kulonleges vagyok szamara es nagyon ertekes lanynak tart amit el is hiszek neki, megis o egy ilyen tipus es megmondta vilagosan hogy most nem szeretne kapcsolatot, de felmerul a kerdes ha annyira kulonleges lennek lehet hogy megsem igy gondolna. Ugy erzem hogy nem vesz komolyan, jatszott velem. Nem lattam azt a pluszt a szemeben, inkabb kacerkodott velem. Tetszett neki hogy ennyire tetszik nekem, en ezt nem tudtam jol leplezni, nem is akartam es ezt o ugy erzem hogy kihasznalta. Neha adott egy loketet egy pozitivumot, remenyseget, majd egy masik mondataval ezt el is vette. Teljesen oszinte volt es neha ugy ereztem hogy nem tudom mit keresek ott, nem akar tolem semmit, majd azt gondoltam talan kesobb akar tolem valamit es kulonlegesnek tart, nem tudtam ra haragudni. Azt mondta hogy jol akarta erezni magat velem tegnap este, de nem akar folytatast, egyenlore nem. A jovoben lehet hogy lehetne koztunk valami, de ez nyilvan nagyon ketelyes, o nem szerete senkit meg evekig, en meg nem szeretnek varni valakire aki talan el sem jon ertem.. nagyon nehez eletem lenne mellette az is biztos, de valamiert mindig is kulonleges volt szamomra es talan azert mert sose kaphattam meg, mindig is akartam ot. Ugy erzem nem erett meg ezekre a dolgokra, elnie es tapasztalnia kell. Azt mondta hogy en nem az a lany vagyok akivel el akar menni majd masnap megbantani ot mert en ennel tobbet jelentek es fontosabb vagyok annal. Ezert is szeretett volna velem beszelgetni kicsit, a szulei is tamogattak ebben, ok szeretnek engem. Kijelentette hogy nem szeretne hogy varjak ra, nem kerhet ilyet egy notol, de nem bir nekem konkret nemet mondani. Telejesen elbizonytalanitott es nem mondott konkretumokat.

Felmerul a kerdes bennem hogy megerne varni? Csak jatszott velem tegnap este, es ez egy elutasitas volt a reszerol amit intelligensen mondott el nekem? Valaha meg tudna valtozni ez benne, tudna ugy szereti ahogy azt egy no igenyli, ha nem ez tudnam ezt fogani?


2019. jún. 28. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát nézd, minden buta kislány azt hiszi, hogy majd ő meg tudja változtatni az eltévelyedett férfit. De nem. Viszont azt te döntöd el, mire pazarolod az életed.
2019. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég érdekes példája annak, hogyan tud rögeszmés megszállottsággá változni a gyerekkori plátói rajongás - ami nagyon szerelem - ha nincs kezelve vagy egyéb hatással semlegesítve.


Lépj ki ebből, mert nagyon nem lesz jó vége.

2019. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
10 éves korod óta szerelmes vagy belé? Ettől nem ijedt meg? :D
2019. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legyszi aki tud irjon egy kicsit bovebb es atfogo ertelmes valaszt, sokat jelentene
2019. jún. 28. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekek vagytok még.
2019. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fogunk tudni átfogó választ adni, mert 18 vagy és semmi tapasztalatod.

Annyit talán elsőre megtanulandó, hogy a Disnry mesék a világban nem működnek. Nincs értelme várni valakire, aki nem akar semmit. Mert ő csak szép szavakkal megmondta, hogy "bocs nem kellesz".

Azt elfeljtette hozzátenni, hogy soha. Mert így megússza a felelősséget.


28n

2019. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!