Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok elengedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elengedni egy kapcsolatot, ha úgy érzem hogy én hibáztam?

Figyelt kérdés

Tehat ha megcsalnak , vagy elhagynak , könnyen vetek véget , de ha én tévedek utána pitizek , kérem a bocsanatot , esdekelek, aminek az a vége , hogy csak megalázom magam , volt baratom se akarja elfogadni a bocsanataim , tiszta hiaba csinaltam

Es meg rosszabb most meg jobban ragom magam es bankódom

Ostorozom magam de nincs bocsánat


2019. márc. 3. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
először is , ugye tudod, hogy nem vagy normális ?
2019. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem tudsz magadnak megbocsájtani... ha más hibázik ott el lehet intézni azzal hogy "hülye" és többet nem kerül a szemed elé... de te nem tudod elkerülni önmagadat... na ez a nagy élet leckéje babám. Mindannyian ezt tanuljuk...
2019. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan miben tévedtél? Ha a tévedésed kevés ok arra, hogy elhagyjanak, akkor lehet, hogy nehezen tudod így elfogadni a helyzetet, bár az esdekelés és megalázkodás nem megoldás erre.
2019. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!