Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanacstalan vagyok egyszeruen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok egyszeruen nem tudom mit kene tennem help. Szeretem meg ot? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nincs kivel megbeszelnem es nem tudom mitevo legyek, roviden egy barati tarsasagunk van exemmel (2evig voltunk egyutt) rossz volt a szex es sokat veszekedtunk ezert kozos dontes alpjan szakitottunk 3honapja. 1hetet vegig bogtem majd minden jo es 2honap utan ujra ram jott vagy 3hete tart. Joba vagyunk meg mindig szeretem es nem akarom sose elvesziteni. Kozbe bejott egy masik srac nagyon rendes o is jol kijovunk allandoan egyutt vagyunk, megis kozbe exem jar a fejembe olykor. Oszinten lehet azzal van bajom hogy felek hogy becsajozik ameg nem vagyok tul rajta. (Most egy olyan not fuz aki regen keresztbe tett nekunk ez nagyon faj) mit tegyek? Nem akarom teljesen elvesziteni, de nem tudom mi lenne a helyes, mondhatni ket srac kozott vagyok, tudom hogy ez rossz de egyszeruen nem tehetek rola.....

2019. jún. 28. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Válassz egy harmadikat.
2019. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyedül kéne lenned egy kicsit és addig spórolni a rendes srácokkal, míg nem bogozod ki a kis lelki világodat. Ezt senki nem fogja helyetted, ezért nem jó egyik kapcsolatból a másikba ugrani.

32/f

2019. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!