Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyak a szándékai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés

Én egy 23 éves lány vagyok és 5 hónapja egy buliba odajött hozzám egy pasi akiről kiderült hogy 34 éves (igazából nem néz ki annyinak) es ugye osszejottunk és most nem tudom eldönteni hogy egy ilyen „kiscsallal" csak jatszadozni akar vagy komolyan gondolja

De nem tudom eldönteni hogy valódiak-e a szándékai


2019. júl. 2. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most mi így bemondásra hogyan és miből dönthetjük el. Nem tudjuk i vagy te, és azt sem hogy a pasi kicsoda és milyen.


A válaszom az, hogy bármi is lehet, de annak ellenkezője is.

2019. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kerdezd meg ha egyutt vagytok? 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Sose ertettem hogy kepesek parkapcsolatban levo emberek kb ovis szinten kommunikalni.

2019. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha öt hónapja összejöttetek, akkor nem hiszem, hogy egyéjszakásra hajtana...
2019. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Tehát 5 hónapja együtt vagy egy palival akiről azt se tudod, hogy komolyak-e a szándékai. Szép. Komolyan ti mit csináltok egész nap ha ennyit nem tudtatok hónapok alatt sem letisztázni? Nem beszéltek egymással???

Az meg baromi szomorú ha 23 évesen magadat kiscsajnak tartod és nem egy értékes nőnek aki alkalmas komoly kapcsolatra...

2019. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat beszélgessetek, ismerjétek meg a másik jelemét szokásait, bogarait. Addig csak szexpartnerek vagytok egymásnak.

F.

2019. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!