Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem kérdezget sexszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kérdezget sexszel kapcsolatos dolgokat akkor lehet tényleg komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés
Idáig kivétel nélkül minden férfi előbb utóbb kíváncsiskodott,mindig feldobta a sex témát.Ki mit szeret stb.Akivel nemrég ismerkedtem meg még nem.Igaz ahogy látom igen vallásos.Talán azért,vagy gátlásos a telémában?Nem tűnik egyébként annak.😄Szerintetek ő miért kivétel?

2018. jún. 3. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Így van ahogy mondod. Komoly kapcsolatban nincs szex csak mindent átölelő rózsaszín szerelmi felhő életetek végéig.

Sok boldogságot!

2018. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha manapság megkérdik, hogy szereted-e seggbe, kb olyan, mintha megkérdeznék, hogy szereted-e a petrezselymes krumplit. Inkább az számít, milyen kontextusban beszéltek róla. Ha érdeklődik mit hogyan, az még simán lehet komoly. Én ha komolyan gondolkodom, nem akkor szeretném megtudni, hogy azt szereti-e, amit én.

31/f

2018. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen egy prűd plna vagy te...
2018. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább készülj fel rá, hogy szex csak az esküvő után, nem fog kívánni, a szex bűn, csak szemből lehet, misszionáriusban, lekapcsolt lámpánál, takaró alatt, gyereknemzés céljából és vezekelned, gyónnod kell, ha mégis élveznéd.


Az legalábbis jó jel, ha egy férfi szexuálisan is érdeklődik felőled. Az nem egy komoly kapcsolat, ahol a szexualitás nem kap teret, mert bűn...

2018. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Uriember tudja hogyan kell bugyiba maszni , es ez a trukk, nem hozzuk fel a sexet ;)
2018. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem nem zavart soha ha feljött a téma.Megértem ha valaki kíváncsi,csak még nem találkoztam ilyen férfivel aki nem hozta fel.😄 Pedig már tettem célzást,hogy "én most megnézek néhány ponro videót",de semmi.😅😂Ez sem zavar hogy nem kérdez róla,csak furcsa.
2018. jún. 3. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos, hogy gátlásos. Egyszerűen csak más az értékrendje, más dolgok fontosak neki. Tudom, hogy nehéz elhinni, de van ilyen is.
2018. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván őt is érdekli a szex téma, de úgy van vele, hogy mindent a maga idejében, nem az ösztönei vezérlik. Elsősorban szeretné megismerni a személyedet. Szerintem ez nem egy rossz dolog, sőt, tényleg kivételes, és megtisztelő egy ferfitől. (N)
2018. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,remélem hogy ez van a háttérben és nem csak csel.Mai világban már nem lehet tudni mit miért csinálnak a férfiak.Mindent bevetnek egy kis mókázás miatt.De bízom benne hogy tényleg csak más az értékrendje.😊
2018. jún. 3. 21:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Van sok ilyen ferfi , csak feli beutessel ..
2018. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!