Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam? A szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? A szerelmet, vagy a barátságot?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori, előre is bocsánat..

A legjobb barátnőmmel kb. 10 éve vagyunk a legjobb barátnők, szinte testvérek vagyunk.

Ő összejött egy férfivel, akibe nagyon szerelmes volt, de nem volt kölcsönös és ki lett dobva. Bosszúból találkozgatott egy sráccal, ki akarta használni. Aztán megismertem én is az illetőt és egyből megtetszett. Beszélgettünk facebookon amint hazaértünk, és azóta is minden nap. A barátnőmmel megszakadt köztük a dolog, nem miattam, hanem nem illettek össze.

De nem engedi, hogy boldog legyek. Fenyegetőzik és olyanokat mond, hogy nem látom többet, ha találkozom a pasival, meg hogy ő nem hozzám való, és hogy mit gondolok, hogy majd pont én kellek neki, és majd rám költi a pénzét.

Közben a férfivel találkoztunk eddig háromszor kettesben, meg egyszer a barátaival. Nagyon jól éreztük magunkat, nagyon sokat beszélgettünk, nevettünk. A második találka végén meg is csókolt :) Nagyon tetszik benne minden, a szeme, a mosolya, a humora, az udvariassága, minden.

De nagyon rossz, hogy titokban kell tartani és pont a legjobb barátnőmmel nem oszthatom meg a boldogságomat.


2019. júl. 3. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Én a szerelmet választottam és nem bántam meg. :) Boldog család vagyunk, 12 éve tart. Bár hozzá kell tenni, az én barátnőm egy manipulatív ribi volt, nagyon be is kavart. Birtoklási vágya volt. Nem bírta elviselni, hogy nem ő van a középpontban, pedig már másik palija volt, akiért az előzőt dobta. :D Örülök, hogy megszabadultam tőle. Mérlegelni kell.
2019. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Nálunk is ilyesmi lehet, hogy nem ő van a középpontban, és irigykedik, vagy nem tudom. Soha nem volt ilyen, nem tudom, mi ütött belé.
2019. júl. 3. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg én is a szerelmet választanám. Szerintem ha valaki igaz barátnak érzi magát, akkor nem így érvel, hanem normális hangon, érthetően, amiből tényleg látszik, hogy miért gondolja úgy, ahogy. Nekem viszont az az érzésem, hogy a te barátnőd nem tudna értelmes indokot felhozni, csak a sértettség beszélne belőle. Ha közöttük nem működött a dolog, akkor már nálad se működjön?


Ha gondolod, ülj le a barátnőddel és próbáljátok nyugodtan megbeszélni, hogy mégis miért ellenzi annyira, hogy ti együtt legyetek. Ha pedig úgy látod, hogy még mindig úgy beszél rólatok, ahogy eddig, akkor lehet, hogy nem is igazi barátnő. (Lehet, hogy épp igaza van, de akkor sem így kéne ezt közölnie, pláne, ha ti meg közben jól megvagytok.)

2019. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Te már választottál, csak még nem ismerted be saját magaddal szemben. Itt nem egy nagy szerelemről, nagy fájdalommal, elmúlással járó kapcsolatról van szó, amit a barátnőd nem tudna elfogadni. Mert az már ugye megint egy érthető helyzet lenne, de ez így ebben a felállásban nem fair tőle. Viszont innentől kezdve számítanod kell arra, hogy bizony ez a kapcsolat végét is jelentheti a barátnőddel. Ezt se csinalhatod, hogy bujkáltok a vegtelenségig, felnőtt emberek vagytok. Egyébként én is elengedném a barátságot. Nem barátnővel alapitasz családot, nem vele éled le az életed. Szerelmet... Igazi szerelmet nagyon nehéz találni.
2019. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez érdekes legjobb barátnő
2019. júl. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Ebben az esetben a szerelmet választanám. Azért, mert a barátnőd átment egy gusztustalan viselkedésbe, ami nagyon kiábrándító. Hogy őszinte legyek, szerintem az az elsō kapcsolat, ahol nem viszonozták az érzéseit, kifordította teljesen a viselkedését. Most irigy rád, nem akarja látni a boldogságod, mert emlékezteti a nyomorára.

Próbálj meg vele normálisan beszélgetni vele a helyzetről, hogy szereted őt, mint barátnő és hogyan tudjátok ezt áthisalni, de ha elzárkózik, hagyd békén. Lehet pár hónap múlva majd magától előkerül, ha rájön, hogy a viselkedése minősíthetetlen. De ezt neki magában le kell zongoráznia.

2019. júl. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de hány évesek vagytok a férfivel sztoriban, hogy titokban kell tartani? Ha ő is komolyan gondolná, miért kellene?
2019. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Komolyan gondolja, látom rajta. Már a barátainak is bemutatott, és a szüleinek is hamarosan.

Ő 27, én 25 :)

2019. júl. 4. 08:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne titkolózzatok. A "barátnőd" egy nagy, hisztis gyerek. Sok boldogságot nektek! :)
2019. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem az lesz, amit az egyik kedves válaszoló írt, hogyha haragszik is, pár hét, hónap múlva megkeres majd és elfelejti :)

2019. júl. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!