Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Válasszam a másodikat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válasszam a másodikat, vagy maradjak egy biztos kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig. Nem kívánom túlságosan részletezni, a lényeg, hogy beleszerettem munkatársamba,és tudom, hogy neki is érzései vannak irántam, legalább is minden jel erre mutat. Ha együtt dolgozunk, éjszakás műszakban, akkor zárás után mindig ott maradunk, és órákon át beszélgetünk, ráadásul azok a tipikus beszélgetések, ami után azt érzed, hogy hú... A probléma az, hogy már több mint egy éve párkapcsolatban vagyok egy olyan emberrel, akiről semmi rosszat nem tudok elmondani. Amíg nem találkoztam a munkatarsammal, tökéletes volt a kapcsolat. Úgy éreztem mindent meg tudunk beszélni, mindig élveztem a vele eltoltott időt, és nagyon jó ember. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer másba is beleszeretek rajta kívül... Csak az a helyzet, hogy a munkatarsam mégis megjelent az életemben, és azt hiszem, meg egy emberrel sem tudtam ilyen jókat beszélni mint vele. És hidd el, ő nem egy Adonisz, úgyhogy már csak a külseje miatt se tetszett először, de már ott tartok, hogy ha rá nézek azt gondolom aranyos, és tetszik nagyon. Annyira szégyellem magam az érzéseim miatt, és eddig mindenkinek azt mondtam, hogy magának csinálja, mert a másik emberre gondol, azért szereti. De én 22 év alatt azt hiszem, meg nem éreztem ilyen erősen semmit. Nem csaltam meg a barátom , és nem lennék rá képes, ezért most nagyon szenvedek.

A barátomnak említettem, hogy nem vagyok boldog, és hogy úgy érzem hullámvolgyben vagyok, de ő vigasztalt, hogy majd jobb lesz. Azt nem mondtam még neki, hogy más iránt ezt érzem. Azt hiszem még idő kéne ennek a dolognak, hogy jobban megismerjem a munkatarsam. Mondjuk már egy háromnegyed éve együtt dolgozunk...

A kérdés tehát, nem tudom, hogy ki merjek e szállni egy ilyen kapcsolatból, ami egyébként biztos talajon állt. Már terveztük hogy összeköltözünk, anyagi háttér az mindkettőnk részéről biztosított, mert rendes munkánk van, a terveink a jövőre nézve megegyeznek, tehát egy a célunk, elmondhatok neki mindent, ő is nekem, és összességében jól elvagyunk, szeretem. De ez az ember úgy érzem felforgatta az egészet, és olyan különlegesnek érzem. De talán ha szakitanek a barátommal, nagyon megbánnám, mert lehet elmulna ennek a dolognak a varázsa a munkatarsammal kettőnk között. Vagy együtt lennénk életünk végéig, olyan jó lenne. Az a baj, hogy ezt nem tudhatom, és baromira van veszíteni valóm, ezért nagyon tanácstalan vagyok. Tapasztalatokat is szívesen olvasnék, kérlek segíts!



2018. nov. 26. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass a meg érzésedre és válaszd azt akivel el tudod képzelni a jövőd és szereted is, de ne játsz a pároddal. Én nem hagynám ott a barátomat egy lehet ,hogy csak egy fel lángolásért, hisz az elején még csak nem is tetszett. Viszont a barátod ott van melletted és bízik benned figyel rád meg ért és szeret.
2018. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Kapcsolatról kapcsolatra ugrálni a lehető legrosszabb, amit tehetsz. Ha nem szereted a párodat, szakíts, 6-9-amennyi kell hónap, amíg levonod a tanulságot a tönkrement kapcsolatból, aztán érdemes elkezdeni újra társat keresni.

A mostani érzéseid inkább menekülés egy haldokló kapcsolatból, mint igaz, tiszta szerelem.

2018. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Velem is hasonló történt, én azt mondanám,hogy jól gondold át a döntésed, ismerd meg teljesen azt a másik srácot, és mérlegelj magadban. Jobban tudnád azt a másikat szeretni mint a párod? Esetleg mi hiányzik a páromból ami abban a srácban megvan? Kivel érzem jobban magam?

Semmiképp se hamarkodd ezt el, és jól gondold meg nem csak egy fellángolás-e. Ha szakítotok is a pároddal, ne ugorj bele egy új kapcsolatba, randizzatok, beszélgessetek nagyon sokat.

21/N

2018. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
A törődés a figyelem hiánya ,ez az ami ki lökött a kerékvágásból.Szerintem menthető a kapcsolatod , de csak akkor ha elmondod a párodnak mit hiányolsz.
2018. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy mèg ahhoz,hogy leragadj valakinèl,aki mellett bizonytalan vagy az èrzèseidben.Másrèszt viszont ezerszer gondold át ezt a munkahelyi kapcsolat dolgot,mert ha beleugrasz ès nem jól sül el,az elèg gáz lesz kèsőbb mindkettőtöknek.
2018. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit szeretnél.

Ez biztos kapcsolatot, talán boldogtalanul.

Vagy ez bizonytalant, olyannal aki iránt érzéseid is vannak már..


Ha nem lenne a barátoddal semmi gond, meg nem lennél bizonytalan, akkor a munkatársad iránt szerintem nem érdeklődnél.

2018. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem az van hogy a párod vmit nem tud neked megadni érzelmileg és ezt pótolja a másik srác. De sztem is ismerd meg előbb mert ha elhagyod a párodat és megismerés ezt a srácot könnyen lehet hogy kiszeretsu belőle szóval én is azt mondom hogy ne hozz elhamarkodott döntést.
2018. nov. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdésre kérdést Bocsi. :)

Miért választja a legtöbb ember a menekülést ( pár csere) mit inkább helyrehozni a múltat?

A legrosszabb döntés ha lecsereled a múltat egy olyan jövőért amibe megcsak bele sem szagoltál. Oops!

2018. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8# voltam.

Nem az lehet a háttérben hogy ő vette el a szüzességed és ki szeretnél mást is próbálni?

2018. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még gyerek vagy és szerintem , nem élted ki magad.

Ha ugy erzed lépni akarsz, akkor tedd azt, de ne azért,mert " megismertél" valakit!

Amúgy ez az új pali tuti idősebb a mostani párodnál és tudja mit kell mondani ahoz , hogy elvegye az eszed és ágyba vigyen.

Sajnos ez viszont nem szokott tartós lenni, mert ebből meg is ismer, és nem tervez veled hosszú távra.

Ha egy kapcsolat szar, akkor ki kell lépni belőle, ha nem akkor tenni kell erte!!

2018. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!