Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mi vált be szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi vált be szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés
Minden tippet ami nornális szivesen fogadok.
2019. júl. 5. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Idő+alkohol+barátok. Örök gyógyszer bármilyen fájdalomra.
2019. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Rum
2019. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Idő.
2019. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Idő, önsajnálat, némi alkohol, plusz mindennapos elfoglaltságok, problémák. Jó lett volna baráti segítség is, de ilyesmiről nem beszélhetek. De szerintem a legfontosabb az, hogy adj időt magadnak, amíg lelkileg feldolgozod a helyzetet, és persze próbálj barátokkal beszélgetni, az is sokat segíthet, ha van kinek elmondanod. Lehet, hogy egy idő után már csak nevetni fogsz azon, ami történt, és az illető nevére sem fogsz már emlékezni.
2019. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Sport,bármilyen formában. Nekem ez be szokott válni.
2019. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Tequila+idő
2019. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Prosti. 39F
2019. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alkohol :) szórakozás barátnőzés

És kibeszélni magamból aazt ami bánt ,ha nem akartam elmondani senkinek sem akkor csak egy naplóba kiírtam lelkileg ez segített kicsit megszabadulni a rossz gondolatoktól

2019. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!