Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet szeretni valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakinek a nevébe is?

Figyelt kérdés
A hölgy neve Sophie, brit állampolgár. (Angliában dolgozom!) Mindenképpen nagyon megragadott a lány, nagyon tetszik... de normális, hogy a keresztnevébe IS szerelmes vagyok?

2019. júl. 7. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, olyan van hogy tetszik a neve, mert mondjuk ránézel és tényleg olyan Sophie-s. De külön szerintem nem szerettél bele. 😀
2019. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mit jelent, hogy olyan Sophie-s?


Hidd el, imádom ezt a nevet, érdekes, korábban volt Zsófia nevű párom Magyarországon, és bár őt szerettem, de a nevéért finoman szólva sem rajongtam, nem is igazán tetszett.


Szóval ez nem csak azzal függ össze szerintem, hogy a szeretett lényt hogy hívják.

2019. júl. 8. 00:03
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Van olyan hogy megtetszik a neve! És pl ezeket a neves embereket keresed mert nagyon tetszik nálam is van ilyen csak nálam a 은비-t tartom szép névnek 😏😅😬



Tuti megint jön majd trollkodni 🤣🧟‍♀️

2019. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nőként mondom hogy szerintem is gyönyörű női név. És vonzóan cseng.
2019. júl. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
# 4 kedves vagy, én is pont ezt gondolom. :)
2019. júl. 8. 01:17
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Csak ne te szívj el egy Sophie-t, hanem ő szívja le a szivarodat! 😃
2019. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 6


Ne menjünk el az ízléstelenkedés irányába, a kérdés nem erről szólt!


Amúgy az általad említett cigarettamárkának semmi köze a Sophie keresztnévhez. Az ugyanis Sopianae, ami nem azonos a Sophie-val.

2019. júl. 8. 02:43
 8/11 A kérdező kommentje:

Idézek a Dohány Múzeum honlapjáról:


"Sopianae Pécs város római kori elnevezése. A név helytelen kiejtéséből adódó félreértések elkerülése érdekében kezdettől fogva Szofi-ként próbálták belopni a köztudatba."


Tehát ez Pécs neve, nem pedig a Sophie keresztnév megfelelője!

2019. júl. 8. 02:45
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Köszönjük Emese. Nem mondod wazze. Úristen, de primitív csávó vagy.
2019. júl. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nálam a Judit tud ilyen lenni.
2019. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!