Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy férfi aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki tetszik nekem. Vannak közös ismerőseink akik nagyon önző embernek tartják. Érdemes egy ilyen férfival bármeddig is foglalkozni? Tud szeretni igazán mást magán kívül?

Figyelt kérdés
Sajnos volt már kapcsolatom nagyon önző férfival és félek hogy újra belesétálok ebbe a hibába.Igyekeztem eddig megpróbálni magam kiismerni őt, de a közös ismerőseinktől nagyon sokszor hallom ezeket a negatívumokat.

2019. jún. 23. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ismerd meg és döntsd el.
2019. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem alapozhatsz 100%-ban mások véleményére.

Próbáld meg jobban megismerni, figyelj arra hogy ne szeress bele. Hülyén hangzik de próbáld elkerülni ezt az eshetőséget.

Aztán te majd eldöntöd.

Nekem is van egy ismerősöm (férfi) akire egyszer egy másik ismerősöm (nő) azt mondta hogy szerinte bunkó és ilyen és olyan.

A férfit időközben jobban megismertem és egyáltalán nem bunkó sőt, mindenkivel nagyon kedves, max egyszer volt egy rossz napja. Ennyit erről.

2019. jún. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 24. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ismered meg! Nem tudom,hogy ismerkedés kapcsán mennyire lehet általánosítani azt,hogy valaki önző.

Ha igazán szerelmes lesz,vonzódik Hozzád, nem hinném,hogy önzőként csak magát tartaná fontosnak.Valamilyen szinten mindenki önző, de ez tompulhat akkor ha a másik nagyon fontos számunkra.

2019. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy én is ismerek ilyen önző, egoista férfit, és ezt sokan is tudják róla. Szóval belőle kiindulva azt mondanám hogy hallgass másokra akik már jobban ismerik.

Viszont minden ember más és nem lehet mindenkire ugyanazt ráhúzni.

Szerintem rólam sem csak jókat mondanának, magamnak való vagyok, nem kedvelem a nagy társaságokat. Bár kiváncsi lennék mint mondanak rólam mások :)

Na szóval próbáld szerintem megismerni, ha te is látod hogy önző akkor jobb ha nem folytatod vele.

2019. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 25. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!