Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Bele tudtok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bele tudtok szeretni a nőbe az ismerkedési, randizási szakaszban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy nem egy első randin szexelős kapcsolatról van szó, hanem olyanról ahol szépen építkeztek, találkozgattok, és alakulgatnak a dolgok. Arra lennék kíváncsi hogy képesek vagytok azelőtt beleszeretni, hogy bármi komolyabb szexuális dolog történne köztetek, vagy ez is kell hozzá hogy szépen lassan kialakuljon a szerelem?
2019. jún. 10. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen, hát hogy ne tudnánk! Abba gondolj bele, hogy mennyien szerelmesek viszonzatlanul mindenféle szexuális kapocs nélkül.
2019. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ne légy ilyen kis butus. Persze, hogy lehetséges, mióta világ a világ.
2019. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Ahol szépen lassan alakul ki a szerelem hónapok alatt azt lehet hagyni a francba. Valakibe vagy rövid időn belül halálosan szerelmes vagyok vagy soha nem lesz belőle semmi. Akit nem szeretek már jóval azelőtt, hogy bármi komoly történne közöttünk az nem is érdekel.
2019. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Persze. Főleg aki szeretethiányos, és adott egy nő, aki érdeklődik iránta... Simán, pár óra alatt megeshet.
2019. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha olyan az illető Nő, akkor természetesen igen!

Amikor huszonéves voltam még ez volt a természetes. Előbb jött a szerelem, aztán a szex!

47Ffi

2019. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Mikor 10 év után először kezdtem ismerkedni egy nővel, akkor megtörtént. Az túlzás, hogy szerelmes voltam, de nagyon oda voltam érte, vele álmodtam, elképzeltem a közös életünk, meg minden, boldog voltam. Persze tudtam közben, hogy ez marhaság, nem is ismerem, ráadásul pont elrontom vele a lehetőséget. De annyira jó érzés volt, hogy hagytam magam belemenni. Ez pár éve volt. Azóta nincs ilyen, nem is lesz. A párkapcsolat alapja a szex, és fontos a minősége. De egyébként is, jó darabig tart mire kiismerjük egymást. Amíg nem szexeltünk, addig nemhogy szerelmes nem vagyok, hanem úgy nézek a jelöltre, mintha egy egy aranyos, ismerős csajszi lenne. Abban sem vagyok biztos ilyenkor hogy érdeklem-e egyáltalán, ha szexelünk, akkor ez egy fontos jel, persze ha jól sikerült és látszik rajta is, hogy továbbra is érdeklem. Hogy beleszeressek az még azután is hónapokba kerül, ha sokat vagyunk együtt. Mikor jópár konfliktuson átmentünk, alaposan megismertük egymást, akkor jön a szerelem.
2019. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedési szakasz mindennek az eleje, nem. Nem szeretek ott bele senkibe. És ez nem a szextől függ.
2019. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!