Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tartanak ki manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartanak ki manapság egymás mellett az emberek?

Figyelt kérdés
Nincs ilyen problémám, de feltünt hogy mostanság "így úgy szeretlek" majd félév múlva ebből nincs semmi.
2019. júl. 9. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én örülök, hogy olyan ember mellett élhetem az életem, akit szeretek, és akivel boldog vagyok. Nem úgy, mint régen, hogy 19-20 évesen hozzámant valakihez, lehet, hogy 5 év múlva már szar volt az egész, mert nem is ismerték ki egymást a házasság előtt, aztán szépen leéltek még 50 évet együtt a szar házasságba. Mondom ezt úgy, hogy volt egy 7 éves kapcsolatom, a mostani meg 9 éve tart, de örülök, hogy van választási lehetőségem, és csak addig kell valakivel együtt élnem, amíg az mindkettőnknek jó.
2019. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

1. Lehetséges ok: nincs mi mellett már kitartani, szarra sajnos nem lehet várat építeni, ahogy szar emberre se kapcsolatot.

2. Lehetséges ok: kifogyott a malacpersely.

Szerintem.

2019. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nehéz.

Ma mindenki egyéniség, mindenkinek saját céljai vannak, és a saját elképzelése szerint él, illetve ezt akarja a mellette lévőre is ráhúzni.

Egy kapcsolaton állandóan dolgozni kell, hogy működjön, és ez bizony macera. Alkalmazkodni kell, változni, idomulni, ami sérti az individualitást.

Én így látom, hogy ezért mennek szét az emberek. De nyugalom, azért akad szép számmal, aki nem lusta megdolgozni egy kiegyensúlyozott kapcsolatért.

2019. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az 7 év nem fél. De ha itt tartunk és dolgozol a 7 éves kapcsolatodon nem lesz sz.r.
2019. júl. 9. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Mondjak egy kiábrándító dolgot?

Legtöbb esetben régen sem tartott sírig az "így szeretlek - úgy szeretlek". Csak inkább leéltek egy életet egy pocsék kapcsolatban, mint hogy kiléptek volna belőle, mert az sokáig annyira nagy tabu volt.

Nem vagyok benne biztos, hogy az jobb volt.

2019. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már egy párszor leírtam:

Az 1990-es években elkezdődött egy tendencia (munkanélküliség, válások, alkoholizmus,), ebből adódóan a családok szétszakadása (csonka családok megjelenése). Ilyen körülmények közt az akkori gyerekek többnyire csak negatív mintát láttak, tapasztaltak. Ehhez hozzájött a net, a gyorsaság, a "mindent megkaphatsz" megjelenése. A kettőt összeadva egy rossz világban élünk azóta, ahol a türelem, az emberi érzések, a másikkal való törődés nem trendi.

2019. júl. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kevésbé megalkuvóak és kompromisszumképesek az emberek mint régen , az én én én dolog jobban előtérbe került vagyis az ego.
2019. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!