Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nyári gyakorlatom alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári gyakorlatom alatt beleszerettem egy srácba?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a srác pedig 27. Eddig is tetszett ugye sokat láttam, de most ezen a héten végig vele dolgoztam, illetve fogok is még vele dolgozni. Teljesen bejön kívülről és belülről is, nagyon normális, jószívű. Hamarosan kifog menni külföldre dolgozni és ez most eléggé megvisel lelkileg. Szorgalmas és hajtani akarja a penzt amit meg is értek, csak nem tudom mi tévő legyek, adjam-e tudtára mit érzek vagy inkább ne...ha tudtára is adom akkor azt hogyan tegyem...mit tanácsoltok? :( 20/L
2019. júl. 10. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg írjál neki egy levelet mielőtt elmegy (nem elektronikusat), hogy reméled, hogy látod még, és megkeres, ha hazajön. Ez szerintem nem rossz, én ebből tudnám, hogy fontos vagyok egy lánynak. 31F
2019. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!