Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem azt hiszem valakibe, akibe nagyon nem lett volna szabad. Részletek lenn. Mit tegyek? 24/N

Figyelt kérdés

Az "azt hiszem" arra vonatkozik a kérdésben, hogy még csak most döbbenek rá, mit is érzek tulajdonképpen mostanra az illető iránt. Be kell ismernem magamnak, beleszerettem, nincs erre enyhébb kifejezés.

És ez a valaki nem más, mint egyik kedves barátnőm barátja. Új kapcsolat, hónapokban lehet még csak mérni, és én töltöttem velük időt különböző programokon, pl. közös ismerős szülinapja, munkahely.

A munkahelyet elmagyarázom. Ez a srác ott dolgozik, ahol én, de régen csak nagyon ritkán láttam, mert annyira mást csinálunk. Csak tudtam ki ő, hogy létezik, de csak havi 1-2X ha láttam messziről. Aztán barátnőm is idejött dolgozni a munkahelyemre, és már kollégák voltunk sok hónapja, mire ők megismerkedtek és összejöttek.

Úgy ismerkedtek meg, hogy egyik nap itt dolgozott a srác velünk, rendkívüli okból. Aznap többször is volt alkalma beszélgetést kezdeményezni barátnőmmel, majd munkaidő utána chaten is azonnal ráírt. Ezt követően lassan de biztosan sikerült meghódítania. Megismerkedésük után már többet jött a srác a munkaterületünkre, már nem csak havi 1-2X láttam, hanem majdnem minden nap, hisz amint tehette, jött udvarolni a kiszemeltjének (később barátnőjének). Vagyis hát gyorsan belezúgott barátnőmbe, és ha az ember szerelmes lesz, minden lehetőseget megragad, hogy találkozhasson a szerelmével.

Barátnöm azóta, a közelmúltban, elment a munkahelyemről, mert nem hosszabbítottak neki szerződést. Azóta megint kevesebbet látom a melóban a srácot, de többet, mint régen.

Szóval látom őt ott is, melóban, ugye programokon, mint írtam... Volt hogy mentünk moziba négyesben, ez a barátnőm ezzel a sráccal, egy közös fiú barátunk, plusz én.

És barátnőm mesél róla, milyen... Anno mikor még együtt dolgoztunk és csapta neki a szelet a srác, akkor élő szóban hallottam tőle mik történtek, mik fognak történni velük, mesélt a srácról, milyen, milyennek találja, ahogy jobban megismerte... Mesélt hogy viselkedik, mit tesz.

Most már, hogy nem vagyunk kollégák, inkább írásban mesél. Meg küld képeket is, videót, azt ma küldött először. Gitározik rajta a srác, nem is tudtam, hogy tud gitározni. Letolta 3 szeretett dalomat, a House of the rising sunt, a Hotel Californiát, meg a Nothing else matterst. Hát annyiszor megnéztem a felvételt, hogy az nem igaz. Ott van ez a helyes srác a felvételen, aki (amúgy barátnőm a lakására költözött, miután ott kellett hagynia a munkahelyünket) elérhetetlen számomra, pedig piszkosul vonz, lenyűgöz a szemelyisége, és csak ül törökülésben az ágyon és gitározza szeretett dalaimat, nagyon szép zenét produkálva... Hát, nagyon tetszik a videó érthető okból.

Minden nap melóban várom, hogy hátha láthatom, és ha egy teljes munkanap nem látom, ami gyakran van, csalódok... Amikor meg látom, akkor nagyot dobban a szívem. Akkor is ha csak messziről, vagy futólag látom. Volt hogy beszéltünk hosszabban, hát de olyan rossz, mert nem flörtölhetek vele, pedig minden porcikám azért lángol, hogy meghódítsam. Szétszakadok. Nem akarok az az idióta nő lenni, aki a barátnője palijára hajt, ráadasul egy olyan valakire, akit nem érdeklek, hanem tök egyértelműen valaki más érdekli, aki történetesen a barátnőm... Ez a srác rózsaszín ködben van nagyjából azóta, hogy megismerte barátnőmet. De tényleg, sok módon kimozdult a komfortzónájából, csak hogy vele lehessen, láthassa, találkozhasson vele. Most meg már be is költöztette magához, azóta minden munkanap munkaidő végén feltűnően gyorsan húz haza, láttam ki van szívva a nyaka... Barátnőmmel meg ugye beszélek, tudom mi van.

Egyszerűen mégis, minden józan érv ellenére beleszerettem. Plátói ez így, de annak nagyon erős. Szétszakadok, mondom. Semmi értelme hogy találkozzak vele, mégis azt lesem, várom, mikor láthatom. Nagyon nagy öngól lenne flörtölni vele, mégis minden porcikám meg akarja szerezni. Próbálom magam tudatosan kiábránditani belőle, de nen sikerül...


2019. jún. 23. 02:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tyű, lehet ez egy pöppet hosszú lett...
2019. jún. 23. 02:25
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

ez nem beleszeretés, csak fellángolás. a nothing else matterst meg az emberek 90%a szereti, szóval ettől még nem lesztek lelki társak.


nyomd el ezt az érzést magadban, mást nem tehetsz. ha meg akarod tartani a barátságot. és pasizz. annyi srác van még. de most komolyan. nehogy már pont a barátnődé kelljen!


nekem a barátnőm pasijai mindig ilyen állólámpa vagy faliszekrény kategória. értsd kb mint egy bútordarab úgy tekintek rájuk szexuálisan. tehát sehogy. ha amúgy még tetszene is, kikapcsolom ezt magamban.tedd te is ezt.

2019. jún. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Tehát gitarozik a barátnőd pasija. Addig nem kellett míg nem tudtad hogy gitarozik.


Igen fontos párkapcsolati elem, de nincs gond fiatal vagy meg kicsit éretlen majd elmúlik

2019. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudatosítsd, hogy te előbb ismerted, látott téged, beszéltetek, és nem volt köztetek semmi szikra. Ennek az az oka, hogy te egyáltalán nem érdekled.

Most azért indultál be rá, mert testközelből láthattad, hogy udvarol, meg bevet mindent a barátnődnél.

A szomorú igazság az, hogy ha te bejönnél neki, akkor nálad kezdeményezett volna.

A jó hír az, hogy ha találsz valakit, aki neked is így udvarol, és odalesz érted, akkor gyorsan el fogod felejteni. Azért is, mert egy része ennek csak irígység. Egyfajta "nem igazság, én láttam meg előbb" irigység.

Ez fog egyből elmúlni, ha lesz párod neked is.

2019. jún. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Hm, ezért szoktam csajhaverokkal járni bulizni. A többi nő, ha meglátja, hogy egy csajjal táncolok vagy lazulok, egyből érdekesnek talál engem :D
2019. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Csak a foglaltság miatt vagy ennyire ráizgulva, ha nem lennének együtt a barátnőddel, akkor ha udvarolna nekes, akkor sem foglalkoznál vele. Ha csellózna, akkor se.
2019. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi, de eléggé éretlen, gyerekes vagy. Telibe szarnad, ha nem lenne foglalt, ráadásul nem a barátnődé lenne, mert nem ismerned, vagy ha igen, nem néznél rá férfiként, ha otthon matyizna a gitárja társaságában. Mindig az kell nektek, aki elérhetetlen. Rém ostobák a nők emiatt. Szingli farok nem kéne, mi? 😂
2019. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
A látszat ellenére nem ebbe a fiúba szerettél bele, csak kellene neked egy pasi, hogy megkapd tőle azt a figyelmet, amit a barátnőd most kap, és amivel folyamatosan dicsekszik is.
2019. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Lúzerkéim, nem azért lett vonzó, mert foglalt.

Hanem azért, mert látta "hódítani". Mellette násztáncolt a barátnőjének, ilyenkor más a hang, a mozgás, de még az illat is. Ráadásul az empátia miatt át is érezte, hogy ez a barátnőjének hogy esik. Ugyanaz és ugyanúgy hatott rá is.

Látjátok, ezért kell a nőknek a udvarolni, hogy láthatatlanból álompasivá változzatok a szemében.

2019. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

"Ugyanaz és ugyanúgy hatott rá is."


Lúzerkém, ha a kérdező annyit nem tud felfogni, hogy az udvarlás nem neki szól, akkor kb. egy három éves gyerek szintjén mozog... :D

2019. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!