Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki? Hát nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Hát nem is tudom hol kezdjem. Van egy srác a munkahelyen aki nagyon tetszik nekem 🤚🏼Olyan jeleket adót amiből azt éreztem hogy én is tetszek neki?!

Figyelt kérdés

A srác önmagában mindenkivel kedves, de én ugy éreztem hogy velem valamiért mégis máshogy viselkedik mint a többiekkel. Folyamatosan engem nézet, ha találkoztunk akkor mindig kérdezősködött hogy, hogy vagyok, miújság vagy ha eppen nem tudtam hogy ott van akkor kisebb zajt csapot hogy figyeljek oda Meg volt olyan is hogy kint vagyok a dohányzóba ő pont megy haza köszön mindenkinek és mind vegig engem nez, vagy mikor telefonált. lényeg az egész dologban hogy a húgom facebookjáról írtam neki és kérdezősködtem minden féléről aztán a végen elmondtam neki hogy ki is vagyok valójában akkor még ugy tunt hogy valami lesz belőle. #Persze azt tudni kell hogy aznap este épp buliztak a haverjaival# mondtam neki hogy akkor nem is zavarlak szórakozzál csak stb ő meg mondta hogy te miattad nem bulizok most már beszéljük meg. De én annyira beparáztam hogy inkább mondtam neki hogy hagyjuk..!

Tudni kell rólam hogy kevés önbizalmam van főleg úgy hogy ö annyira jó..🤤 Sokszor ránézek és azon gondolkodom hogy miert pont engem választana mikor kulomb nőket kaphatna. Azt meg hanyán hogy a volt barátnője is ugyan ott dolgozik ahol mi. Ő annyira csinos és szép és mindig elmegy az élet kedvem mikor a volt barátnőjére nézek hisz a nyomába nem érek ess.... na de mind1

Aznap este minden ugy tunt hogy mégis lehet valami a dologból de a beszélgetés mégis abba maradt.

Másnap ráírtam,akkor már a saját fiókomból és megkérdeztem tőle kerek perec hogy tetszem e neki? 🤔 Ő annyira terelte a szót hogy annal cikibb helyzetbe még nem éreztem magam.🤯

Még beszélgetünk egy pár szót és azota semmi.

A munkahelyen se jön le azota nem is lattam. Mint ha kerülne vagy nem tudom.. De nem is értem hogy hogyan is vettem a bátorságot arra hogy ráírjak. Most olyan kényelmetlenül érzem magam a munkahelyen l. Félve megyek fel az öltözőbe, a szünetekre, nehogy véletlenül össze találkozzak vele. Nagyon gáz.

Hát ennyi lett volna. Írhatnátok hogy most én gondoltam túl ezt az egész dolgot vagy a sráccal van valami baj.. ! 😅 Köszönöm szépen.


2019. júl. 10. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem tetszettél neki, de ezzel a baromsággal, hogy direktben ráírsz, hogy tetszem-e neked, elb.sztad az egészet. Minek kellett így letámadni a srácot?


Ez egy elég durva dolog, szerintem finomabb lelkű lányokra vágyik...ezzel kb kiherélted.

2019. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy evvel mi rosszat mondhattam, csak szeretem volna tisztázni a dolgot.

Evvel szerintem nem tettem semmi olyat.

Önmagában én egy visszahúzódó lany vagyok csak már annyira frusztrált az egész dolog hogy muszáj voltam megkérdezni. De már ezt is bánom...😔

2019. júl. 11. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, semmi rosszat nem csináltál. Lehet ő csak játszott, vagy te képzeltél bele túl sokat. Nem tudom, nem láttam a beszélgetést. Nél vagy ezzel egyedül, hidd el, hogy millióegy ilyen játszma folyik a világon naponta. Nem tudom miért csinálják a pasik, ha nem gondolják komolyan, talán ego növelés? Nem tudom. De az, hogy nem vagy durva és erőszakos, azt pontosan tudja, hisz személyesen ismer, nem lehet egy facebook üzenettel ezt semmissé tenni. Nem kell magad szégyellni, az érzelem nem olyan, ami miatt föld alá kellene süllyedni. Remélem azért hamar meglesz a válasz. Majd írd meg, drukkolok.
2019. júl. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszettél volna neki,akkor örült volna a közeledédednek.Mert ahogy leírtad,nem tűnik zárkózottnak,aki egy kérdéstől behùzza fülét-farkât.Bár talán az egy kicsit-nagyon tetszel kijelntés jobb lett volna,mint a tetszem-e kérdés?Mert az számonkérően,na mih van tetszemként is tud hatni egyeseknek,és nehezebb lereagálni is.

Én azt gondolom,hogy nem kellene kerülnöd őt,és akkor talán kiderülhetne még valami.Bâtorság,nem kell emiatt szégyelned magad.

2019. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg nincs azzal gond, hogy rákérdeztél, tetszel-e neki. De legközelebb inkább kérj tőle segítséget valamiben. Ha ugrik azonnal, akkor bejössz neki.

Emiatt azért ne kerüld el őt. Ha látod a melóhelyen, olyat is lehet ám, hogy elhívod egy kólára büfébe. Én megkérdezném tőle, hogy akkor most mi van, szívesen találkozgatna-e veled. Ha nemet mond, legalább tudod hogy álltok. De ez a puszta reménykedés így fel fog őrölni, ez nagyon nemjó így.

2019. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nemrég találkoztam vele. Köszöntünk egymásnak, és kesz. Látszót rajta hogy kényelmetlenül erzi magat, hat akkor én 😅

De szerintem csak én gondoltam túl ezt a dolgot. 😤 Ha valamit akar ugyis jön vagy ír.

De azért köszönöm a válaszokat, legyen szép napotok.

2019. júl. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!