Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy sose jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sose jön össze azzal aki nekem tetszik? És sajnos nem is nagyon kezdeményez nálam egy srác se

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk ne csak olyanok tetsszenek, akik mérföldekkel jobban néznek ki nálad.
2019. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
😎
2019. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

#1 megtanítod az emberiséget arra, hogy miként lehet ezt irányítani?

Konkrétan, hogy olyan is tetsszen ezek után, aki eddig nem. Természetesen úgy, hogy semmi nem változik. Egyszerűen csettintek hármat és utána már tetszeni fog.


E tudás nélkül eléggé értelmetlen tanács az, amit adtál.

2019. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Hja, #3-nak igaza van, ezt nem lehet befolyásolni.


Én a #2-es vagyok. Mielőtt még valaki félreértené, az #1 az nem én vagyok, csak a % ugyanaz. Én csak szimplán csak azon röhögtem, hogy egyáltalán miért csodálkozik azon a kérdező, h nem talál párt, ha még egy kérdést sem tud értelmesen kiírni. 😎

2019. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
#3 Ha mondjuk csak sportos, szexi, szép, jóképű egyének jönnek be, te meg olyan vagy, mint egy rusnya kertitörpe, akkor vagy adj lejjebb az igényeidből, vagy fogadd el, hogy valószínűleg örökre egyedül leszel. Minden fejben dől el, az is, hogy tetsszenek olyanok is, akik azelőtt nem.
2019. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 70%-os társam, a vonzalom az egy sokkal bonyolultabb dolog annál, mintsem, hogy ennyivel elintézhetjük, h a egy kerti törpe ne akarjon jóképűvel járni. Egy jóképű egyén is vonzódhat egy kerti törpéhez. Ezt azért tudom, mert én egész véletlenül pont jóképű vagyok, és vonzódtam már olyan lányhoz, akire így utólag visszagondolva teljesen illik a 'kerti törpe' jelző. 😎
2019. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Jaj nem is befolyásolni kell hanem nem 10/10 vagy 10/8 ha nincs más jelleggel kell keresgélni. Lehet hogy egy 10/6 vagy egy 10/5 lenne az igazi akit élete végéig tudná szeretni, de nem mert nem a zsánere. Akkor meg az ilyenek ne sírjanak vagy legalábbis ne az embereknek. Kérjen a jó Istentől jó pasit.
2019. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
#6 Nekem olyan mindegy, hogy neked ki tetszik meg ki nem, de utána nem kellenek az ilyen “miért nem kellek senkinek” kérdések :D
2019. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:
72%

Akinel nem nagyon kezdemenyez senki se, az messze van az atlagostol. Az atlagos no ma mar valahol a tulsuly hataran mozog, tehat nem eleg atlagosnak lenni. A legtobb esetben akinek a testsulya rendben van, es 9 mm-es haj helyett a vallig ero hajat reszesiti elonyben, annal szinte biztos, hogy fognak probalkozni a ferfiak. Ez a kulso belepo kriterium. Van akinek ennek ellenere is osszejon, de ok egy joval szukebb csoportbol tudnak valogatni. Itt is ez lehet a helyzet.


Azt kell megerteni, hogy egy tulsulyos emberrel kezdeni iszonyat lemondassal jar. Kizart, hogy egy ilyen emberrel el lehessen menni egy esti kocogasra, egy edzesre, egy turazasra, hegymaszasra, mert az elso 10 meter utan mar fulldoklik. A terdei nem birjak a sielest, snowboardot, a csuszdaparkban sem tudnak felmenni a toronyba, ha nincs lift. Es meg ezer masik dolog. Emellett, ha valaki 20-30-40 evesen ilyen allapotban van, azok lesznek azok, akik 50 evesen mar a zebran sem ernek at szintido alatt, mikozben fujtatnak, mint egy gozmozdony. Kinek hianyzik ez?


A tulsuly az onkontroll hianyat jelenti. Barmit is csinalhat, nalam labdaba sem rug az ilyen. Johetnek a "sulyos" minuszok, a tenyeket nem lehet lepontozni, csak a velemenyt.


42F

2019. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!