Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minnél jobban nem akarok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnél jobban nem akarok rá gondolni annál többet jár az eszembe?

Figyelt kérdés

Zavaró, és túl akarok lépni rajta, talán már már görcsösen. Megoldás erre az agybajra?

(Én még szerelmes, de már vége.)


2019. júl. 11. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, 5 év után most láttam az exemet, amúgy ocsmány csúnya nő lett belőle. Én is sokat gondoltam rá.

Sajnos hülye voltam abban a kapcsolatban, és elég csúnyán viselkedtem sokszor, nem is csodálom, hogy jobb kellett neki. Bár kissé magasra tette a lécet, mert a nagyon jó pasikat kereste utánam. Akikkel lehet szórakozni.

Gyógyír nem igen van rá. Nálam azért járt sokat a fejemben, mert első szerelem volt. Valószínűleg a csaj nem így gondolt rám.

2019. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ne ne gondolj rá, hanem gondolj másra.

32/f

2019. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, hogy másra gondolok, de elő elő bukkan, és már zavar.
2019. júl. 11. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Hany privatot kaptal az a pontszamod!

10 vagy folotte akkor 10/10, és igy tovabb lefele!

2019. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt nem is akarom érteni, hogy jön ide a kapott privát meg a pontszám...
2019. júl. 12. 05:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindennel ez van, hogy ha görcsösen el akarod felejteni, csak azért is az lesz előtted. Könnyű mondani, tudom, de nyugi. Ha nem lesz olyan friss, jobb lesz.
2019. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!