Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell a felejtéshez? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a felejtéshez? Már barátként se akarok rá gondolni!?

Figyelt kérdés

Ahogy tettem vettem reggel, a folyton késő ügyfelek anyagával, azon kaptam magam, hogy emailt írok neki, hogy ugye ezt meg azt elintézett, minden rendben.

Ami eddig öröm volt az most egy tőr szúrással ért fel. Az élettől is elment a kedvem.


2018. febr. 24. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak én nem tudom összerakni mi is történt valójában?

Szakítottatok, elhagytak?

Tőlünk kérdezed,hogy barátként se akarsz gondolni Rá?Hát erre a választ mi - legalábbis én-, nem tudjuk, csak Te.

Az idő a gyógyír a felejtésre, és az,hogy foglald le magad akár a folyton késő ügyfelek anyagával...

2018. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok rá gondolni. Sehogy.


Még a szakmám is emlékeztett rá.😬

2018. febr. 24. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne írj neki emailt.
2018. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tartom vele a kapcsolatot. Egyszerűen, mint a régi szépidökben elkezdtem megírni. És közben eszméltem rá, hogy mit is csinálok. Ez régen egy baráti dolog volt. Mára már ezt sem akarom, hogy egy picit is érdekeljen mit csinált. Nagyfiú már, megtudja oldani.
2018. febr. 24. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi is a gond?
2018. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én sem tudom😂

Zavar, hogy eszembe jut, azt hiszem.

Vagy az, hogy kicsinyes módon nem írtam mégsem neki, pedig lehet kéne, olyan hülye vagyok.😝

2018. febr. 24. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony engem is érdekelne,mert képtelen vagyok felejteni,tovább lépni..
2018. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már hat hónapja, hogy vége, mégis minden nap eszembe jut.

Jó lenne végleg elfelejteni...ötletek ?

2018. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!