Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki melankólikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki melankólikus, depresszív és magába fordult egy szeretteljes kapcsolatban jobb lesz a helyzet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lesz.

32/f

2019. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy ideig talán azt fogod érezni, hogy igen, majd szép lassan minden tönkremegy és minden rosszabb lesz, mint előtte.
2019. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte talán igen, ugyanakkor amíg a depresszió kiváltó oka nincs kezelve, addig csak átmeneti lesz a "gyógyulás".
2019. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi az oka. Mert ha csak a kapcsolat hiányzik nagyon, de azon kívül tényleg minden rendben, akkor persze, fog segíteni egy kapcsolat.
2019. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tehát ha valaki ilyen, az beszopta, úgyse lesz jobb? Fényes kilátások.
2019. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Depressziós vagyok, persze járok pszichológushoz. Szerintem a kapcsolat nem megoldás, viszont segíthet. Amikor volt barátnőm, rendkívül sokat fejlődtem, és majdnem kijöttem a dologból. Persze amikor megcsalt és átvert, akkor eléggé visszaestem... Viszont addig, amíg azt hittem, hogy ő tényleg az, akinek mondja magát, segített.

Magyarul a helyzet jobb lehet, de a megoldás nem ez lesz. Maximum segítség.

2019. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak átmenetileg, aztán visszaesik az alaphelyzetebe.
2019. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek egyet az előző válaszokkal. Ha talál az illető egy olyan társat, partnert, párt, aki figyel rá, aki mellett fontosnak érzi magát, aki szereti és mellette van akkor is amikor épp depis, akinek számít, hogy jól érezze magát és foglalkozik vele, fogja a kezét, akkor szerintem igenis ki lehet ebből az állapotból jönni!
2019. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8-as, tehát egy érzelmi energiaforrás + pótszülő kell neki?
2019. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem! Egy társ, akire számíthat és akinek számít! Lehet közhely, de a szeretet tényleg csodákat képes művelni!
2019. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!